Koledar razpisanih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče
 

Skoči na tekmo

1 2 >

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905001
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Dečki do 13 let

SK Triglav
AHAČIČ Boštjan SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž LEGAT Damjan MAJCEN Zoran ŠINKOVEC Anže BENEDIK Petra
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905002
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Dečki do 12 let

SK Triglav
AHAČIČ Boštjan SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž LEGAT Damjan MAJCEN Zoran ŠINKOVEC Anže BENEDIK Petra
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905004
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Deklice do 12 let

SK Triglav
AHAČIČ Boštjan SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž LEGAT Damjan MAJCEN Zoran ŠINKOVEC Anže BENEDIK Petra
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905003
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Deklice do 13 let

SK Triglav
AHAČIČ Boštjan SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž LEGAT Damjan MAJCEN Zoran ŠINKOVEC Anže BENEDIK Petra
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905101
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Državno prvenstvo
NK Dečki do 13 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905102
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Državno prvenstvo
NK Dečki do 12 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905103
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Državno prvenstvo
NK Deklice do 13 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže
29.01.2020
Sreda
Planica HS104 

2201902701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Mladinci do 16 let

SSK Ilirija
POGRAJC Zvone LESNIK Miran ŠINKOVEC Jože TOMAZIN Boris PAVLI Franc PEČNIK Dušan ŠESTIR Miroslav
29.01.2020
Sreda
Planica HS104 

2201902702
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Mladinke do 16 let

SSK Ilirija
POGRAJC Zvone LESNIK Miran ŠINKOVEC Jože TOMAZIN Boris PAVLI Franc PEČNIK Dušan ŠESTIR Miroslav
29.01.2020
Sreda
Planica HS104 

2201902801
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

NA SPOREDU
 
Ekipno državno prvenstvo
Mladinci do 16 let

SSK Ilirija
POGRAJC Zvone LESNIK Miran ŠINKOVEC Jože TOMAZIN Boris PAVLI Franc PEČNIK Dušan ŠESTIR Miroslav
01.02.2020
Sobota
Kisovec HS28 

2201906101
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Dečki do 11 let

SK Zagorje
CAPUDER Franc VAČOVNIK Gregor BIZJAK Aleš KAMENIK Miroslav MAJCEN Zoran POGRAJC Tanja POGRAJC Manja
01.02.2020
Sobota
Kisovec HS28 

2201906102
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Deklice do 11 let

SK Zagorje
CAPUDER Franc VAČOVNIK Gregor BIZJAK Aleš KAMENIK Miroslav MAJCEN Zoran POGRAJC Tanja POGRAJC Manja
01.02.2020
Sobota
Kisovec HS28 

2201906201
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

NA SPOREDU
 
Ekipno državno prvenstvo
Dečki do 11 let

SK Zagorje
CAPUDER Franc VAČOVNIK Gregor BIZJAK Aleš KAMENIK Miroslav MAJCEN Zoran POGRAJC Tanja POGRAJC Manja
09.02.2020
Nedelja
Logatec HS53 

2201903701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
Dečki do 15 let

SSK Logatec
MLINAR Božo KRIVEC Damjan KRIVEC Damjan PEKLAJ Uroš RAZPOTNIK Boštjan KNAUS Luka KRAŠNA Dušan
09.02.2020
Nedelja
Logatec HS53 

2201903702
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
Dečki do 14 let

SSK Logatec
MLINAR Božo KRIVEC Damjan KRIVEC Damjan PEKLAJ Uroš RAZPOTNIK Boštjan KNAUS Luka KRAŠNA Dušan

Strani: 1 2 >




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh