Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Padajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020
 

Skoči na tekmo

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
20.10.2019
Nedelja
Krško HS38 

1201904004
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 12 let

ŠD Gora
MODIC Andrej   KERŽAN Blaž BEČAN Janez KRAŠNA Domen MIHELČIČ Anže ŠINKOVEC Jože
20.10.2019
Nedelja
Krško HS38 

1201904003
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 13 let

ŠD Gora
MODIC Andrej   KERŽAN Blaž BEČAN Janez KRAŠNA Domen MIHELČIČ Anže ŠINKOVEC Jože
20.10.2019
Nedelja
Krško HS19 

1201904901
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 11 let

ŠD Gora
MODIC Andrej   KERŽAN Blaž BEČAN Janez KRAŠNA Domen MIHELČIČ Anže ŠINKOVEC Jože
20.10.2019
Nedelja
Krško HS19 

1201904902
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 11 let

ŠD Gora
MODIC Andrej   KERŽAN Blaž BEČAN Janez KRAŠNA Domen MIHELČIČ Anže ŠINKOVEC Jože
20.10.2019
Nedelja
Kranj HS109 

1201901501
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Mladinci do 20 let

SSK Žiri
KOMOVEC Sašo TRIPLAT Primož GOSTIŠA Samo SEVER Miha MEGLIČ Marjan STANONIK Jože HOMEC Stane
20.10.2019
Nedelja
Kranj HS109 

1201901601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo
Mladinci do 20 let

SSK Žiri
KOMOVEC Sašo TRIPLAT Primož GOSTIŠA Samo SEVER Miha MEGLIČ Marjan STANONIK Jože HOMEC Stane
20.10.2019
Nedelja
Kranj HS109 

1201902501
Dekleta NK Ekipna
Da Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Mladinke do 18 let

SSK Žiri
KOMOVEC Sašo TRIPLAT Primož GOSTIŠA Samo SEVER Miha MEGLIČ Marjan STANONIK Jože HOMEC Stane
19.10.2019
Sobota
Kranj HS109 

1201901301
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Mladinci do 18 let

SK Triglav
DOLHAR Aljoša BERČIČ Jože PEČNIK Mihael PREVC Božidar OGRAJENŠEK Luka TOMAZIN Boris BENEDIK Brane
19.10.2019
Sobota
Kranj HS109 

1201901401
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo
Mladinci do 18 let

SK Triglav
DOLHAR Aljoša BERČIČ Jože PEČNIK Mihael PREVC Božidar OGRAJENŠEK Luka TOMAZIN Boris BENEDIK Brane
16.10.2019
Sreda
Velenje HS45 

1201904201
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 13 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej ROBNIK Gorazd VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd
16.10.2019
Sreda
Velenje HS45 

1201904202
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 12 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej ROBNIK Gorazd VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd
16.10.2019
Sreda
Velenje HS45 

1201904204
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 12 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej ROBNIK Gorazd VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd
16.10.2019
Sreda
Velenje HS45 

1201904203
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 13 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej ROBNIK Gorazd VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd
16.10.2019
Sreda
Velenje HS22 

1201905101
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 11 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej ROBNIK Gorazd VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd
16.10.2019
Sreda
Velenje HS22 

1201905102
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 11 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej ROBNIK Gorazd VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd

Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh