Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Padajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
 

Skoči na tekmo

<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
17.09.2019
Torek
Kranj HS21 

1201904501
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 11 let

SK Triglav
ISKRA Branko MEŽNAR Mitja PAVEC Aleš ANŽIČ Sandi DOLENC Milan KADIVEC Jože DOVŽAN Matjaž
17.09.2019
Torek
Kranj HS21 

1201904502
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 11 let

SK Triglav
ISKRA Branko MEŽNAR Mitja PAVEC Aleš ANŽIČ Sandi DOLENC Milan KADIVEC Jože DOVŽAN Matjaž
15.09.2019
Nedelja
Planica HS61 

1201902901
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dečki do 15 let

ND Rateče Planica
OGRAJENŠEK Jožef MLINAR Božo PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko
15.09.2019
Nedelja
Planica HS61 

1201902902
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dečki do 14 let

ND Rateče Planica
OGRAJENŠEK Jožef MLINAR Božo PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko
15.09.2019
Nedelja
Planica HS61 

1201902904
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dekleta do 14 let

ND Rateče Planica
OGRAJENŠEK Jožef MLINAR Božo PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko
15.09.2019
Nedelja
Planica HS61 

1201902903
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dekleta do 15 let

ND Rateče Planica
OGRAJENŠEK Jožef MLINAR Božo PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko
15.09.2019
Nedelja
Planica HS61 

1201903001
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo
Dečki do 15 let

ND Rateče Planica
OGRAJENŠEK Jožef MLINAR Božo PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko
08.09.2019
Nedelja
Mostec HS23 

1201904301
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
NK Dečki do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja ŠINKOVEC Anže ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž
08.09.2019
Nedelja
Mostec HS23 

1201904303
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Dečki do 11 let

...
VELIKONJA Mitja ŠINKOVEC Anže ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž
08.09.2019
Nedelja
Mostec HS23 

1201904304
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Deklice do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja ŠINKOVEC Anže ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž
08.09.2019
Nedelja
Mostec HS23 

1201904302
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
NK Deklice do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja ŠINKOVEC Anže ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž
07.09.2019
Sobota
Velenje HS75 

1201900801
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Mladinci do 18 let

SSK Velenje
ZIMA Viktor AČKO Vlado OGRAJENŠEK Luka ZAVRŠNIK Martin TOVORNIK Uroš KLARIČ Jernej KERN Zdenko
07.09.2019
Sobota
Velenje HS75 

1201900802
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Mladinci do 18 let

SSK Velenje
ZIMA Viktor AČKO Vlado OGRAJENŠEK Luka ZAVRŠNIK Martin TOVORNIK Uroš KLARIČ Jernej KERN Zdenko
07.09.2019
Sobota
Velenje HS75 

1201900701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Mladinci do 20 let

SSK Velenje
ZIMA Viktor AČKO Vlado OGRAJENŠEK Luka ZAVRŠNIK Martin TOVORNIK Uroš KLARIČ Jernej KERN Zdenko
07.09.2019
Sobota
Velenje HS75 

1201902101
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Mladinke do 18 let

SSK Velenje
ZIMA Viktor AČKO Vlado OGRAJENŠEK Luka ZAVRŠNIK Martin TOVORNIK Uroš KLARIČ Jernej KERN Zdenko

Strani: << < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh