Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kategorija Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
08.09.2019 Nedelja |
Mostec HS23 1201904304 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Deklice do 11 let SSK Ilirija |
VELIKONJA Mitja | ŠINKOVEC Anže | ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž | ||||||
13.10.2019 Nedelja |
Glenca HS24 1201904702 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Deklice do 11 let SSD Stol |
ZELNIK Aljoša | AČKO Vlado | KNAUS Luka JEKOVEC Franci SVETINA Robert SRŠEN Primož DOLAR Tomaž | ||||||
27.10.2019 Nedelja |
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov. |
|
Regijski pokal RGo-Pokal DEKLICE do 11 l Deklice do 11 let |
|||||||||
27.10.2019 Nedelja |
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov. |
|
Regijski pokal RŠK-Pokal DEKLICE do 11 l Deklice do 11 let |
|||||||||
27.10.2019 Nedelja |
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov. |
|
Regijski pokal RLj-Pokal DEKLICE do 11 l Deklice do 11 let |
|||||||||
13.01.2019 Nedelja |
Sebenje HS27 2201805106 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Deklice do 10 let NSK Tržič - FMG |
ZELNIK Aljoša | LEGAT Damjan | BEČAN Janez LEGAT Damjan ZIMA Rok KUSTER David NOVAK Mitja | ||||||
02.02.2019 Sobota |
Kisovec HS28 2201805504 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Deklice do 10 let SK Zagorje |
GRM Stanislav | TEPEŠ Anja | ROGLIČ Leopold VRŠNAK Franc KOROŠEC Marko VANER Rado POGRAJC Tanja | ||||||
20.03.2019 Sreda |
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov. |
|
Regijski pokal RGo-Pokal DEKLICE do 10 l Deklice do 10 let |
|||||||||
20.03.2019 Sreda |
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov. |
|
Regijski pokal RLj-Pokal DEKLICE do 10 l Deklice do 10 let |
|||||||||
20.03.2019 Sreda |
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov. |
|
Regijski pokal RŠK-Pokal DEKLICE do 10 l Deklice do 10 let |
|||||||||
30.01.2019 Sreda |
Kranj HS55 2201803406 |
ODPADLA |
Pokal Cockta Dekleta do 15 let SK Triglav |
BILBAN Blaž | MLINAR Božo | KOROŠEC Peter SRŠEN Primož ŠARC Matija KEPIC Radovan KOTNIK Dušan | ||||||
27.01.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803506 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dekleta do 15 let NSK Tržič - FMG |
LEGAT Damjan | ŠINKOVEC Anže | BEČAN Janez HLADNIK Peter ŠINKOVEC Anže HRIBAR Rok SINČIČ Luciano | ||||||
17.02.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803603 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dekleta do 15 let SSK Logatec |
PEČNIK Mihael | VELIKONJA Mitja | ROGLIČ Leopold LESNIK Miran DOLAR Tomaž MODIC Andrej KRAPEŽ Jožko | ||||||
01.03.2019 Petek |
Kisovec HS55 2201803905 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dekleta do 15 let SK Zagorje |
OMLADIČ Žiga | ZIMA Rok | VAČOVNIK Gregor PROSENC Uroš ZIMA Rok AČKO Branko RAZPOTNIK Boštjan | ||||||
31.05.2019 Petek |
Velenje HS45 1201980003 |
IZVEDENO Čakanje na rezultate Tekma ne šteje |
3. Pokal Mestne Občine Velenje Dekleta do 15 let SSK Velenje |
KLARIČ Marko | OMLADIČ Žiga VRŠNAK Franc KLARIČ Jernej POVH Ajda PAVLIČ Drago |
Strani: << < 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 > >>