Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kategorija Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
27.01.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803504 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 15 let NSK Tržič - FMG |
LEGAT Damjan | ŠINKOVEC Anže | BEČAN Janez HLADNIK Peter ŠINKOVEC Anže HRIBAR Rok SINČIČ Luciano | ||||||
17.02.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803601 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dečki do 15 let SSK Logatec |
PEČNIK Mihael | VELIKONJA Mitja | ROGLIČ Leopold LESNIK Miran DOLAR Tomaž MODIC Andrej KRAPEŽ Jožko | ||||||
17.02.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno dravno prvenstvo Dečki do 15 let SSK Logatec |
PEČNIK Mihael | VELIKONJA Mitja | ROGLIČ Leopold LESNIK Miran DOLAR Tomaž MODIC Andrej KRAPEŽ Jožko | ||||||
02.03.2019 Sobota |
Ljubno HS95 2201803802 |
ODPADLA |
Pokal Cockta Dečki do 15 let Smučarska zveza Slovenije |
GOSTIŠA Samo | KLARIČ Marko | KALIGARO Rolando BERČIČ Jože DEŽMAN Tomaž SAMEC Robert ZAVRŠNIK Martin | ||||||
31.05.2019 Petek |
Velenje HS45 1201980001 |
IZVEDENO Čakanje na rezultate Tekma ne šteje |
3. Pokal Mestne Občine Velenje Dečki do 15 let SSK Velenje |
KLARIČ Marko | OMLADIČ Žiga VRŠNAK Franc KLARIČ Jernej POVH Ajda PAVLIČ Drago | |||||||
29.06.2019 Sobota |
Mislinja HS72 1201902704 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 15 let SSK Mislinja |
GRM Stanislav | SRŠEN Primož | SRŠEN Primož VANER Rado MIHELČIČ Gregor VRŠNAK Franc ROBNIK Gorazd | ||||||
23.06.2019 Nedelja |
Kranj HS55 1201902604 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
44. Teden skokov Kranj 2019 Dečki do 15 let SK Triglav |
LEGAT Damjan | ŠINKOVEC Nace | ŠINKOVEC Nace PREVC Božidar BEDENIK Davorin HLADNIK Peter BENEDIK Brane | ||||||
25.08.2019 Nedelja |
Žiri HS66 1201902804 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 15 let SSK Norica Žiri |
MODIC Andrej | KOROŠEC Marko | KOROŠEC Marko VRŠNAK Franc BEČAN Janez STANONIK Jože OBLAK Robert | ||||||
15.09.2019 Nedelja |
Planica HS61 1201902901 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dečki do 15 let ND Rateče Planica |
OGRAJENŠEK Jožef | MLINAR Božo | PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko | ||||||
15.09.2019 Nedelja |
Planica HS61 1201903001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno dravno prvenstvo Dečki do 15 let ND Rateče Planica |
OGRAJENŠEK Jožef | MLINAR Božo | PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko | ||||||
13.10.2019 Nedelja |
Mostec HS62 1201903104 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 15 let SSK Ilirija |
ROŠELJ Janko | PODBREGAR Franc | PODBREGAR Franc KRAŠNA Dušan VELIKONJA Radislava BOGATAJ Matjaž ŠESTIR Miroslav | ||||||
30.01.2019 Sreda |
Kranj HS55 2201803405 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 14 let SK Triglav |
BILBAN Blaž | MLINAR Božo | KOTNIK Dušan SRŠEN Primož ŠARC Matija KEPIC Radovan PAVLI Franc | ||||||
27.01.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803505 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 14 let NSK Tržič - FMG |
LEGAT Damjan | ŠINKOVEC Anže | BEČAN Janez HLADNIK Peter ŠINKOVEC Anže HRIBAR Rok SINČIČ Luciano | ||||||
17.02.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803602 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dečki do 14 let SSK Logatec |
PEČNIK Mihael | VELIKONJA Mitja | ROGLIČ Leopold LESNIK Miran DOLAR Tomaž MODIC Andrej KRAPEŽ Jožko | ||||||
01.03.2019 Petek |
Kisovec HS55 2201803903 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 14 let SK Zagorje |
OMLADIČ Žiga | ZIMA Rok | VAČOVNIK Gregor PROSENC Uroš ZIMA Rok AČKO Branko RAZPOTNIK Boštjan |
Strani: << < 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > >>