Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kategorija Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
13.02.2019 Sreda |
Bohinj HS23 2201805802 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RGo-Dečki do 10 let SSK Bohinj |
STEGNAR Matija | MLINAR Andrej | MLINAR Andrej KOPRIVEC Marko POLJANEC Aleš REMIC Jože ISKRA Branko | ||||||
06.01.2019 Nedelja |
Planica HS102 2201802502 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Mladinke do 18 let SSD Stol |
DOLHAR Aljoša | KERN Zdenko | KERN Zdenko MIHELČIČ Gregor KOKALJ Janez TOMAZIN Boris KOKALJ Božena | ||||||
23.02.2019 Sobota |
Planica HS102 2201802801 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Mladinke do 18 let SSK Norica Žiri |
STEGNAR Matija | LESNIK Miran | MAJCEN Zoran ROTAR Janez KOKALJ Božena KLINEC Andrej PODOBNIK Bogdan | ||||||
02.07.2019 Torek |
Kranj HS109 1201901902 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Mladinke do 18 let NSK Tržič - FMG |
TEPEŠ Anja | LESNIK Miran | LESNIK Miran KUSTER David SVETINA Robert HRIBAR Rok MEGLIČ Marjan | ||||||
16.06.2019 Nedelja |
Žiri HS66 1201901702 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Mladinke do 18 let SSK Norica Žiri |
DOLAR Tomaž | KRAPEŽ Jožko | KRAPEŽ Jožko KEPIC Radovan BOGATAJ Matjaž PODOBNIK Bogdan STANONIK Jože | ||||||
07.09.2019 Sobota |
Velenje HS75 1201902101 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Mladinke do 18 let SSK Velenje |
ZIMA Viktor | AČKO Vlado | OGRAJENŠEK Luka ZAVRŠNIK Martin TOVORNIK Uroš KLARIČ Jernej KERN Zdenko | ||||||
05.10.2019 Sobota |
Planica HS80 1201902402 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Mladinke do 16 let SD Dolomiti |
STEGNAR Matija | MODIC Andrej | KOKALJ Janez ROGLIČ Leopold PAVLOVČIČ Petra BILBAN Blaž JAKIČ Nejc | ||||||
19.02.2019 Torek |
Kranj HS109 2201801402 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Mladinci do 20 let NSK Tržič - FMG |
KOMOVEC Sašo | ROŠELJ Janko | OGRAJENŠEK Jožef MEGLIČ Marjan KOKALJ Božena KOKALJ Janez ZIMA Viktor | ||||||
14.03.2019 Četrtek |
Planica HS102 2201801902 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Mladinci do 20 let Smučarska zveza Slovenije |
TEPEŠ Anja | AČKO Vlado | HRIBAR Rok OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SEVER Miha BERČIČ Jože | ||||||
02.07.2019 Torek |
Kranj HS109 NK 1201900502 |
ODPADLA |
Pokal Cockta NK Mladinci do 20 let NSK Tržič - FMG |
GROS Gabrijel | LESNIK Miran | LESNIK Miran KUSTER David SVETINA Robert HRIBAR Rok MEGLIČ Marjan | ||||||
22.06.2019 Sobota |
Kranj HS109 NK 1201900202 |
ODPADLA |
44. Teden skokov Kranj 2019 NK Mladinci do 20 let SK Triglav |
TRIPLAT Primož | BILBAN Blaž | BILBAN Blaž KLINEC Andrej MODRIJAN Boštjan KOTNIK Dušan SUŠNIK Tomaž | ||||||
28.09.2019 Sobota |
Mislinja HS93 1201900901 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Mladinci do 20 let SSK Mislinja |
KALIGARO Rolando | GRM Stanislav | VRŠNAK Franc PODBREGAR Franc SUZIČ Zlatko PIKL Mojca ŠILIH Igor | ||||||
06.01.2019 Nedelja |
Planica HS102 2201801001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Mladinci do 18 let SSD Stol |
DOLHAR Aljoša | KERN Zdenko | KERN Zdenko MIHELČIČ Gregor KOKALJ Janez TOMAZIN Boris KOKALJ Božena | ||||||
23.02.2019 Sobota |
Planica HS102 2201801701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Mladinci do 18 let SSK Norica Žiri |
STEGNAR Matija | LESNIK Miran | MAJCEN Zoran ROTAR Janez KOKALJ Božena KLINEC Andrej PODOBNIK Bogdan | ||||||
02.07.2019 Torek |
Kranj HS109 NK 1201900503 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Mladinci do 18 let NSK Tržič - FMG |
TEPEŠ Anja | LESNIK Miran | LESNIK Miran KUSTER David SVETINA Robert HRIBAR Rok MEGLIČ Marjan |
Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>