Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kodi Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
20.10.2019 Nedelja |
Krško HS38 1201904002 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 12 let ŠD Gora |
MODIC Andrej | KERŽAN Blaž BEČAN Janez KRAŠNA Domen MIHELČIČ Anže ŠINKOVEC Jože | |||||||
20.10.2019 Nedelja |
Krško HS38 1201904001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 13 let ŠD Gora |
MODIC Andrej | KERŽAN Blaž BEČAN Janez KRAŠNA Domen MIHELČIČ Anže ŠINKOVEC Jože | |||||||
06.10.2019 Nedelja |
Žiri HS40 1201903901 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno dravno prvenstvo Dečki do 13 let SSK Norica Žiri |
KERN Zdenko | SRŠEN Primož | DOLAR Tomaž PODOBNIK Bogdan KRAPEŽ Jožko OBLAK Robert KLINEC Andrej | ||||||
06.10.2019 Nedelja |
Žiri HS40 1201903804 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Deklice do 12 let SSK Norica Žiri |
KERN Zdenko | SRŠEN Primož | DOLAR Tomaž PODOBNIK Bogdan KRAPEŽ Jožko OBLAK Robert KLINEC Andrej | ||||||
06.10.2019 Nedelja |
Žiri HS40 1201903803 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Deklice do 13 let SSK Norica Žiri |
KERN Zdenko | SRŠEN Primož | DOLAR Tomaž PODOBNIK Bogdan KRAPEŽ Jožko OBLAK Robert KLINEC Andrej | ||||||
06.10.2019 Nedelja |
Žiri HS40 1201903802 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dečki do 12 let SSK Norica Žiri |
KERN Zdenko | SRŠEN Primož | DOLAR Tomaž PODOBNIK Bogdan KRAPEŽ Jožko OBLAK Robert KLINEC Andrej | ||||||
06.10.2019 Nedelja |
Žiri HS40 1201903801 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dečki do 13 let SSK Norica Žiri |
KERN Zdenko | SRŠEN Primož | DOLAR Tomaž PODOBNIK Bogdan KRAPEŽ Jožko OBLAK Robert KLINEC Andrej | ||||||
22.09.2019 Nedelja |
Velenje HS45 1201903707 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Deklice do 12 let SSK Velenje |
PEČNIK Mihael | PODBREGAR Franc | STEGNAR Matija KRAMER David POGRAJC Tanja PIKL Mojca TOVORNIK Uroš | ||||||
22.09.2019 Nedelja |
Velenje HS45 1201903706 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Deklice do 13 let SSK Velenje |
PEČNIK Mihael | PODBREGAR Franc | STEGNAR Matija KRAMER David POGRAJC Tanja PIKL Mojca TOVORNIK Uroš | ||||||
22.09.2019 Nedelja |
Velenje HS45 1201903705 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 12 let SSK Velenje |
PEČNIK Mihael | PODBREGAR Franc | STEGNAR Matija KRAMER David POGRAJC Tanja PIKL Mojca TOVORNIK Uroš | ||||||
22.09.2019 Nedelja |
Velenje HS45 1201903704 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 13 let SSK Velenje |
PEČNIK Mihael | PODBREGAR Franc | STEGNAR Matija KRAMER David POGRAJC Tanja PIKL Mojca TOVORNIK Uroš | ||||||
22.09.2019 Nedelja |
Velenje HS45 1201903703 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Deklice do 13 let SSK Velenje |
PEČNIK Mihael | PODBREGAR Franc | STEGNAR Matija KRAMER David POGRAJC Tanja PIKL Mojca TOVORNIK Uroš | ||||||
22.09.2019 Nedelja |
Velenje HS45 1201903702 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Dečki do 12 let SSK Velenje |
PEČNIK Mihael | PODBREGAR Franc | STEGNAR Matija KRAMER David POGRAJC Tanja PIKL Mojca TOVORNIK Uroš | ||||||
22.09.2019 Nedelja |
Velenje HS45 1201903701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Dečki do 13 let SSK Velenje |
PEČNIK Mihael | PODBREGAR Franc | STEGNAR Matija KRAMER David POGRAJC Tanja PIKL Mojca TOVORNIK Uroš | ||||||
17.09.2019 Torek |
Vizore HS37 1201903604 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Deklice do 12 let SD Vizore |
TOVORNIK Uroš | KRAMER David BRECL Janez PIRNOVAR Mojmir VAČOVNIK Gregor ZAKELŠEK Aleš |
Strani: << < 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >>