Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kodi Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 18 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
19.10.2019 Sobota |
Kranj HS109 1201901301 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Mladinci do 18 let SK Triglav |
DOLHAR Aljoša | BERČIČ Jože | PEČNIK Mihael PREVC Božidar OGRAJENŠEK Luka TOMAZIN Boris BENEDIK Brane | ||||||
11.10.2019 Petek |
Planica HS102 1201901202 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Članice SSK Ilirija |
ŠIMIC Brane | TRIPLAT Primož | PIKL Mojca ROŠELJ Janko OGRAJENŠEK Jožef VRHOVNIK Martin PEČNIK Dušan | ||||||
11.10.2019 Petek |
Planica HS102 1201901201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Člani SSK Ilirija |
ŠIMIC Brane | TRIPLAT Primož | PIKL Mojca ROŠELJ Janko OGRAJENŠEK Jožef VRHOVNIK Martin PEČNIK Dušan | ||||||
12.10.2019 Sobota |
Kranj HS109 1201901101 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
MIX ekipno dravno prvenstvo Člani SSD Stol |
MLAKAR Marko | GOSTIŠA Samo | JOŠT Bojan MARKOŠEK Borut KOKALJ Janez AHAČIČ Boštjan SVETINA Robert | ||||||
12.10.2019 Sobota |
Kranj HS109 1201901002 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Članice absolutno SSD Stol |
MLAKAR Marko | GOSTIŠA Samo | JOŠT Bojan MARKOŠEK Borut KOKALJ Janez AHAČIČ Boštjan SVETINA Robert | ||||||
12.10.2019 Sobota |
Kranj HS109 1201901001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Člani SSD Stol |
MLAKAR Marko | GOSTIŠA Samo | JOŠT Bojan MARKOŠEK Borut KOKALJ Janez AHAČIČ Boštjan SVETINA Robert | ||||||
28.09.2019 Sobota |
Mislinja HS93 1201900901 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Mladinci do 20 let SSK Mislinja |
KALIGARO Rolando | GRM Stanislav | VRŠNAK Franc PODBREGAR Franc SUZIČ Zlatko PIKL Mojca ŠILIH Igor | ||||||
07.09.2019 Sobota |
Velenje HS75 1201900802 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SSK Velenje |
ZIMA Viktor | AČKO Vlado | OGRAJENŠEK Luka ZAVRŠNIK Martin TOVORNIK Uroš KLARIČ Jernej KERN Zdenko | ||||||
07.09.2019 Sobota |
Velenje HS75 1201900801 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Mladinci do 18 let SSK Velenje |
ZIMA Viktor | AČKO Vlado | OGRAJENŠEK Luka ZAVRŠNIK Martin TOVORNIK Uroš KLARIČ Jernej KERN Zdenko | ||||||
07.09.2019 Sobota |
Velenje HS75 1201900701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 20 let SSK Velenje |
ZIMA Viktor | AČKO Vlado | OGRAJENŠEK Luka ZAVRŠNIK Martin TOVORNIK Uroš KLARIČ Jernej KERN Zdenko | ||||||
24.08.2019 Sobota |
Ljubno HS95 1201900604 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu Tekma ne šteje |
Pokal Cockta Članice absolutno SSK Ljubno BTC |
TRIPLAT Primož | KLARIČ Marko | KLARIČ Marko SAMEC Robert SRŠEN Primož AČKO Vlado ZAVRŠNIK Martin | ||||||
24.08.2019 Sobota |
Ljubno HS95 1201900603 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SSK Ljubno BTC |
TRIPLAT Primož | KLARIČ Marko | KLARIČ Marko SAMEC Robert SRŠEN Primož AČKO Vlado ZAVRŠNIK Martin | ||||||
24.08.2019 Sobota |
Ljubno HS95 1201900602 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 20 let SSK Ljubno BTC |
TRIPLAT Primož | KLARIČ Marko | KLARIČ Marko SAMEC Robert SRŠEN Primož AČKO Vlado ZAVRŠNIK Martin | ||||||
24.08.2019 Sobota |
Ljubno HS95 1201900601 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Člani SSK Ljubno BTC |
TRIPLAT Primož | KLARIČ Marko | KLARIČ Marko SAMEC Robert SRŠEN Primož AČKO Vlado ZAVRŠNIK Martin | ||||||
02.07.2019 Torek |
Kranj HS109 NK 1201900504 |
ODPADLA |
Pokal Cockta NK Članice NSK Tržič - FMG |
GROS Gabrijel | LESNIK Miran | LESNIK Miran KUSTER David SVETINA Robert HRIBAR Rok MEGLIČ Marjan |
Strani: << < 18 19 20 21 22 23 24 25 > >>