Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Kodi Smer: Padajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020
 

Skoči na tekmo

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
28.12.2019
Sobota
Planica HS104 

2201900304
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Mladinke do 18 let

SSK Ilirija
KALIGARO Rolando   KOKALJ Janez OGRAJENŠEK Luka JESENKO Evgen PEČNIK Mihael SEVER Miha
28.12.2019
Sobota
Planica HS104 

2201900303
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Članice absolutno

SSK Ilirija
KALIGARO Rolando   KOKALJ Janez OGRAJENŠEK Luka JESENKO Evgen PEČNIK Mihael SEVER Miha
28.12.2019
Sobota
Planica HS104 

2201900302
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Članice

SSK Ilirija
DEŽMAN Tomaž HRIBAR Rok KOKALJ Janez OGRAJENŠEK Luka JESENKO Evgen PEČNIK Mihael SEVER Miha
28.12.2019
Sobota
Planica HS104 

2201900301
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Člani

SSK Ilirija
DEŽMAN Tomaž HRIBAR Rok KOKALJ Janez OGRAJENŠEK Luka JESENKO Evgen PEČNIK Mihael SEVER Miha
17.12.2019
Torek
Bloudkova Velikanka HS139 

2201900201
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo
Člani

SK Triglav
TEPEŠ Miran MEGLIČ Robert BENEDIK Brane SUZIČ Zlatko MARKOŠEK Borut ZELNIK Aljoša JUSTIN Toni
17.12.2019
Torek
Bloudkova Velikanka HS139 

2201900102
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Članice absolutno

SK Triglav
TEPEŠ Miran MEGLIČ Robert BENEDIK Brane SUZIČ Zlatko MARKOŠEK Borut ZELNIK Aljoša JUSTIN Toni
17.12.2019
Torek
Bloudkova Velikanka HS139 

2201900101
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Člani

SK Triglav
TEPEŠ Miran MEGLIČ Robert BENEDIK Brane SUZIČ Zlatko MARKOŠEK Borut ZELNIK Aljoša JUSTIN Toni
13.02.2019
Sreda
Bohinj HS23 

2201805804
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 10 let

SSK Bohinj
STEGNAR Matija MLINAR Andrej MLINAR Andrej KOPRIVEC Marko POLJANEC Aleš REMIC Jože ISKRA Branko
13.02.2019
Sreda
Bohinj HS23 

2201805803
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 11 let

SSK Bohinj
STEGNAR Matija MLINAR Andrej MLINAR Andrej KOPRIVEC Marko POLJANEC Aleš REMIC Jože ISKRA Branko
13.02.2019
Sreda
Bohinj HS23 

2201805802
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 10 let

SSK Bohinj
STEGNAR Matija MLINAR Andrej MLINAR Andrej KOPRIVEC Marko POLJANEC Aleš REMIC Jože ISKRA Branko
13.02.2019
Sreda
Bohinj HS23 

2201805801
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 11 let

SSK Bohinj
STEGNAR Matija MLINAR Andrej MLINAR Andrej KOPRIVEC Marko POLJANEC Aleš REMIC Jože ISKRA Branko
12.02.2019
Torek
Mostec HS23 

2201805704
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 10 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja JAKIČ Nejc JAKIČ Nejc MIHELČIČ Gregor KRAŠNA Domen RUS Tomaž ROGELJ Matic
12.02.2019
Torek
Mostec HS23 

2201805703
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja JAKIČ Nejc JAKIČ Nejc MIHELČIČ Gregor KRAŠNA Domen RUS Tomaž ROGELJ Matic
12.02.2019
Torek
Mostec HS23 

2201805702
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 10 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja JAKIČ Nejc JAKIČ Nejc MIHELČIČ Gregor KRAŠNA Domen RUS Tomaž ROGELJ Matic
12.02.2019
Torek
Mostec HS23 

2201805701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja JAKIČ Nejc JAKIČ Nejc MIHELČIČ Gregor KRAŠNA Domen RUS Tomaž ROGELJ Matic

Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh