Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Organizatorju Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
14.03.2019 Četrtek |
Planica HS102 2201803001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Mladinci do 16 let Smučarska zveza Slovenije |
TEPEŠ Anja | AČKO Vlado | HRIBAR Rok OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SEVER Miha BERČIČ Jože | ||||||
14.03.2019 Četrtek |
Planica HS102 2201803002 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Članice Smučarska zveza Slovenije |
TEPEŠ Anja | AČKO Vlado | HRIBAR Rok OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SEVER Miha BERČIČ Jože | ||||||
02.03.2019 Sobota |
Ljubno HS95 2201801904 |
ODPADLA |
Dravno prvenstvo NK Članice Smučarska zveza Slovenije |
GOSTIŠA Samo | KLARIČ Marko | KALIGARO Rolando BERČIČ Jože DEŽMAN Tomaž SAMEC Robert ZAVRŠNIK Martin | ||||||
03.03.2019 Nedelja |
Ljubno HS95 2201802001 |
ODPADLA |
Pokal Cockta Člani Smučarska zveza Slovenije |
MLAKAR Marko | AČKO Vlado | AHAČIČ Boštjan OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SAMEC Robert ZAVRŠNIK Martin | ||||||
03.03.2019 Nedelja |
Ljubno HS95 2201802004 |
ODPADLA |
Pokal Cockta Članice absolutno Smučarska zveza Slovenije |
MLAKAR Marko | AČKO Vlado | AHAČIČ Boštjan OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SAMEC Robert ZAVRŠNIK Martin | ||||||
03.03.2019 Nedelja |
Ljubno HS95 2201802003 |
ODPADLA |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let Smučarska zveza Slovenije |
MLAKAR Marko | AČKO Vlado | AHAČIČ Boštjan OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SAMEC Robert ZAVRŠNIK Martin | ||||||
03.03.2019 Nedelja |
Ljubno HS95 2201802002 |
ODPADLA |
Pokal Cockta Mladinci do 20 let Smučarska zveza Slovenije |
MLAKAR Marko | AČKO Vlado | AHAČIČ Boštjan OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SAMEC Robert ZAVRŠNIK Martin | ||||||
14.03.2019 Četrtek |
Planica HS102 2201803101 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Mladinci do 16 let Smučarska zveza Slovenije |
TEPEŠ Anja | AČKO Vlado | HRIBAR Rok OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SEVER Miha BERČIČ Jože | ||||||
14.03.2019 Četrtek |
Planica HS102 2201803102 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Mladinke do 18 let Smučarska zveza Slovenije |
TEPEŠ Anja | AČKO Vlado | HRIBAR Rok OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SEVER Miha BERČIČ Jože | ||||||
14.03.2019 Četrtek |
Planica HS102 2201803201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno dravno prvenstvo Mladinci do 16 let Smučarska zveza Slovenije |
TEPEŠ Anja | AČKO Vlado | HRIBAR Rok OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SEVER Miha BERČIČ Jože | ||||||
15.01.2019 Torek |
Kisovec HS55 2201804401 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Dečki do 13 let SK Zagorje |
TOVORNIK Uroš | PIKL Mojca | PIKL Mojca FILIP Gregor GRM David BANTAN Primož VAČOVNIK Gregor | ||||||
15.01.2019 Torek |
Kisovec HS55 2201804403 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Deklice do 13 let SK Zagorje |
TOVORNIK Uroš | PIKL Mojca | PIKL Mojca FILIP Gregor GRM David BANTAN Primož VAČOVNIK Gregor | ||||||
15.01.2019 Torek |
Kisovec HS28 2201804402 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Dečki do 12 let SK Zagorje |
TOVORNIK Uroš | PIKL Mojca | PIKL Mojca FILIP Gregor GRM David BANTAN Primož VAČOVNIK Gregor | ||||||
15.01.2019 Torek |
Kisovec HS28 2201804404 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Deklice do 12 let SK Zagorje |
TOVORNIK Uroš | PIKL Mojca | PIKL Mojca FILIP Gregor GRM David BANTAN Primož VAČOVNIK Gregor | ||||||
15.01.2019 Torek |
Kisovec HS28 2201805401 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Dečki do 11 let SK Zagorje |
TOVORNIK Uroš | PIKL Mojca | PIKL Mojca FILIP Gregor GRM David BANTAN Primož VAČOVNIK Gregor |
Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 > >>