Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Organizatorju Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
16.10.2019 Sreda |
Velenje HS45 1201904202 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Dečki do 12 let SSK Velenje |
KLARIČ Jernej | ROBNIK Gorazd | VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd | ||||||
16.10.2019 Sreda |
Velenje HS45 1201904204 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Deklice do 12 let SSK Velenje |
KLARIČ Jernej | ROBNIK Gorazd | VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd | ||||||
16.10.2019 Sreda |
Velenje HS45 1201904203 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Deklice do 13 let SSK Velenje |
KLARIČ Jernej | ROBNIK Gorazd | VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd | ||||||
16.10.2019 Sreda |
Velenje HS22 1201905101 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Dečki do 11 let SSK Velenje |
KLARIČ Jernej | ROBNIK Gorazd | VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd | ||||||
16.10.2019 Sreda |
Velenje HS22 1201905102 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Deklice do 11 let SSK Velenje |
KLARIČ Jernej | ROBNIK Gorazd | VETRIH Boštjan AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan ROBNIK Gorazd | ||||||
13.01.2019 Nedelja |
Sebenje HS27 2201805101 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Dečki do 11 let NSK Tržič - FMG |
ZELNIK Aljoša | LEGAT Damjan | BEČAN Janez LEGAT Damjan ZIMA Rok KUSTER David NOVAK Mitja | ||||||
13.01.2019 Nedelja |
Sebenje HS27 2201805104 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 10 let NSK Tržič - FMG |
ZELNIK Aljoša | LEGAT Damjan | BEČAN Janez LEGAT Damjan ZIMA Rok KUSTER David NOVAK Mitja | ||||||
13.01.2019 Nedelja |
Sebenje HS27 2201805103 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 11 let NSK Tržič - FMG |
ZELNIK Aljoša | LEGAT Damjan | BEČAN Janez LEGAT Damjan ZIMA Rok KUSTER David NOVAK Mitja | ||||||
13.01.2019 Nedelja |
Sebenje HS27 2201805106 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Deklice do 10 let NSK Tržič - FMG |
ZELNIK Aljoša | LEGAT Damjan | BEČAN Janez LEGAT Damjan ZIMA Rok KUSTER David NOVAK Mitja | ||||||
13.01.2019 Nedelja |
Sebenje HS27 2201805105 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Deklice do 11 let NSK Tržič - FMG |
ZELNIK Aljoša | LEGAT Damjan | BEČAN Janez LEGAT Damjan ZIMA Rok KUSTER David NOVAK Mitja | ||||||
13.01.2019 Nedelja |
Sebenje HS27 2201805102 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Deklice do 11 let NSK Tržič - FMG |
ZELNIK Aljoša | LEGAT Damjan | BEČAN Janez LEGAT Damjan ZIMA Rok KUSTER David NOVAK Mitja | ||||||
27.01.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803501 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Dečki do 15 let NSK Tržič - FMG |
LEGAT Damjan | ŠINKOVEC Anže | BEČAN Janez HLADNIK Peter ŠINKOVEC Anže HRIBAR Rok SINČIČ Luciano | ||||||
27.01.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803505 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 14 let NSK Tržič - FMG |
LEGAT Damjan | ŠINKOVEC Anže | BEČAN Janez HLADNIK Peter ŠINKOVEC Anže HRIBAR Rok SINČIČ Luciano | ||||||
27.01.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803504 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 15 let NSK Tržič - FMG |
LEGAT Damjan | ŠINKOVEC Anže | BEČAN Janez HLADNIK Peter ŠINKOVEC Anže HRIBAR Rok SINČIČ Luciano | ||||||
27.01.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803507 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dekleta do 14 let NSK Tržič - FMG |
LEGAT Damjan | ŠINKOVEC Anže | BEČAN Janez HLADNIK Peter ŠINKOVEC Anže HRIBAR Rok SINČIČ Luciano |
Strani: << < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>