Koledar razpisanih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče
 

Skoči na tekmo

1 2 3 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
21.02.2018
Sreda
Kisovec HS55 

2201703401
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Pokal Cockta
Dečki do 14 let

SK Zagorje
AČKO Vlado BRECL Janez BRECL Janez ŠILIH Igor MIHELČIČ Gregor ROGLIČ Leopold POGRAJC Tanja
21.02.2018
Sreda
Kisovec HS55 

2201703403
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Pokal Cockta
Dekleta do 14 let

SK Zagorje
AČKO Vlado BRECL Janez BRECL Janez ŠILIH Igor MIHELČIČ Gregor ROGLIČ Leopold POGRAJC Tanja
21.02.2018
Sreda
Kisovec HS55 

2201703402
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Pokal Cockta
Dekleta do 15 let

SK Zagorje
AČKO Vlado BRECL Janez BRECL Janez ŠILIH Igor MIHELČIČ Gregor ROGLIČ Leopold POGRAJC Tanja
21.02.2018
Sreda
Kranj HS109 

2201701601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Pokal Cockta
Člani

SK Triglav
TEPEŠ Anja OBLAK Robert OBLAK Robert JEKOVEC Franci PAVLI Franc KOROŠEC Marko KEPIC Radovan
21.02.2018
Sreda
Kranj HS109 

2201701604
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Pokal Cockta
Članice absolutno

SK Triglav
TEPEŠ Anja OBLAK Robert OBLAK Robert JEKOVEC Franci PAVLI Franc KOROŠEC Marko KEPIC Radovan
21.02.2018
Sreda
Kranj HS109 

2201701603
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Pokal Cockta
Mladinci do 18 let

SK Triglav
TEPEŠ Anja OBLAK Robert OBLAK Robert JEKOVEC Franci PAVLI Franc KOROŠEC Marko KEPIC Radovan
21.02.2018
Sreda
Kranj HS109 

2201701602
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Pokal Cockta
Mladinci do 20 let

SK Triglav
TEPEŠ Anja OBLAK Robert OBLAK Robert JEKOVEC Franci PAVLI Franc KOROŠEC Marko KEPIC Radovan
22.02.2018
Četrtek
Ihan HS15 

2201707501
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RLj-Cicibani do 9 let

SSK Sam Ihan
VRHOVNIK Martin MLINAR Bogdan MLINAR Bogdan PEKLAJ Uroš GOSTIŠA Matjaž KERŽAN Blaž MIHELČIČ Anže
22.02.2018
Četrtek
Ihan HS15 

2201707502
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RLj-Cicibanke do 9 let

SSK Sam Ihan
VRHOVNIK Martin MLINAR Bogdan MLINAR Bogdan PEKLAJ Uroš GOSTIŠA Matjaž KERŽAN Blaž MIHELČIČ Anže
24.02.2018
Sobota
Ljubno HS45 

2201705901
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Dečki do 13 let

SSK Ljubno BTC
GRM Stanislav POGRAJC Zvone KALIGARO Rolando KLINEC Andrej MAJCEN Zoran SAMEC Robert VODUŠEK Roman
24.02.2018
Sobota
Ljubno HS45 

2201705902
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Dečki do 12 let

SSK Ljubno BTC
GRM Stanislav POGRAJC Zvone KALIGARO Rolando KLINEC Andrej MAJCEN Zoran SAMEC Robert VODUŠEK Roman
24.02.2018
Sobota
Ljubno HS45 

2201705904
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Deklice do 12 let

SSK Ljubno BTC
GRM Stanislav POGRAJC Zvone KALIGARO Rolando KLINEC Andrej MAJCEN Zoran SAMEC Robert VODUŠEK Roman
24.02.2018
Sobota
Ljubno HS45 

2201705903
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Deklice do 13 let

SSK Ljubno BTC
GRM Stanislav POGRAJC Zvone KALIGARO Rolando KLINEC Andrej MAJCEN Zoran SAMEC Robert VODUŠEK Roman
24.02.2018
Sobota
Ljubno HS45 

2201706001
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Dečki do 13 let

SSK Ljubno BTC
GRM Stanislav POGRAJC Zvone KALIGARO Rolando KLINEC Andrej MAJCEN Zoran SAMEC Robert VODUŠEK Roman
24.02.2018
Sobota
Ljubno HS45 

2201706002
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Dečki do 12 let

SSK Ljubno BTC
GRM Stanislav POGRAJC Zvone KALIGARO Rolando KLINEC Andrej MAJCEN Zoran SAMEC Robert VODUŠEK Roman

Strani: 1 2 3 > >>




 2006-2018 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh