Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201302703
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: Dečki do 14 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ilirija 
Datum: 09.03.2014
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Planica HS45

K točka: 42 Točk za meter: 3.2

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  ZAJC Timi 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
38.50 m18.018.018.018.017.50.048.8102.8
40.00 m18.018.519.019.018.50.053.6109.6
212.4  200 
2.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
39.00 m17.017.016.516.016.50.050.4100.4
38.50 m17.517.517.017.017.00.048.8100.3
200.7  160 
3.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
38.00 m17.517.517.017.517.50.047.299.7
38.00 m18.017.517.518.017.50.047.2100.2
199.9  120 
4.  KOTNIK Jaka 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
37.50 m17.017.016.517.516.50.045.696.1
38.00 m17.516.517.017.516.50.047.298.2
194.3  100 
5.  TOPORIŠ Nejc 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
36.50 m17.016.517.016.516.50.042.492.4
39.00 m17.517.017.017.016.50.050.4101.4
193.8  90 
6.  BREZOVNIK Medard 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
37.50 m16.516.016.517.016.50.045.695.1
37.00 m17.517.017.017.017.50.044.095.5
190.6  80 
7.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
36.00 m17.016.516.517.017.00.040.891.3
37.50 m17.016.516.517.016.50.045.695.6
186.9  72 
8.  REMIC Urban 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.50 m16.016.016.016.016.00.039.287.2
38.00 m16.516.516.516.516.00.047.296.7
183.9  64 
9.  VODUŠEK Lovro 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.50 m17.016.015.516.516.50.039.288.2
37.00 m17.517.017.017.516.50.044.095.5
183.7  58 
10.  NERAT Aljaž 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.00 m17.017.016.517.017.00.037.688.6
37.00 m16.516.016.516.516.50.044.093.5
182.1  52 
11.  REBOLJ Nik 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.00 m16.517.017.517.517.50.037.689.6
35.50 m17.017.017.517.517.00.039.290.7
180.3  48 
12.  VIDIC Matija 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.50 m17.017.017.017.517.00.039.290.2
35.00 m17.017.517.517.517.00.037.689.6
179.8  44 
13.  POLAJNAR Gašper 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.00 m16.017.017.517.517.00.034.485.9
36.00 m16.016.517.017.017.00.040.891.3
177.2  40 
14.  PIKELJ Denis 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.50 m16.517.017.017.517.50.039.290.7
34.50 m15.516.016.016.516.50.036.084.5
175.2  36 
15.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.50 m15.515.516.016.016.50.036.083.5
36.00 m16.516.516.516.516.50.040.890.3
173.8  32 
16.  TRPIN Žan 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
33.50 m16.016.516.015.516.00.032.880.8
35.50 m17.517.517.017.017.00.039.290.7
171.5  30 
17.  DOBRE Bernard 
SD Dolomiti
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.50 m15.515.015.015.514.00.036.081.5
35.50 m16.016.015.515.515.50.039.286.2
167.7  28 
18.  PRESTERL David 
NSK Tržič - FMG
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
32.50 m15.015.516.016.016.00.029.677.1
35.00 m16.517.017.017.017.00.037.688.6
165.7  26 
19.  KRISPER David 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
33.00 m15.515.515.015.015.00.031.276.7
34.50 m16.015.516.016.516.00.036.084.0
160.7  24 
20.  ZAGOMILŠEK Sven 
SSK Mislinja
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
33.00 m15.515.516.016.016.00.031.278.7
32.50 m15.015.515.015.515.00.029.675.1
153.8  22 
21.  RAZINGAR Martin 
ND Rateče Planica
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.00 m16.515.515.515.515.50.037.684.1
31.00 m15.014.515.015.014.50.024.869.3
153.4  20 
22.  KOŠIR Tjaž 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
32.50 m15.015.516.016.516.00.029.677.1
32.00 m15.516.016.515.516.50.028.076.0
153.1  18 
23.  JOVAN Tomi 
SK Zagorje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
32.00 m15.515.516.016.016.00.028.075.5
32.50 m15.515.515.516.016.00.029.676.6
152.1  16 
24.  EKART Maj 
SSK Mengeš
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
32.00 m15.014.514.515.014.50.028.072.0
34.00 m15.515.015.015.515.00.034.479.9
151.9  14 
25.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
31.50 m15.516.016.016.016.50.026.474.4
32.50 m15.515.516.015.516.00.029.676.6
151.0  12 
26.  URBANČIČ Anže 
SSK Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
31.50 m14.014.514.514.015.50.026.469.4
33.50 m14.514.014.515.014.00.032.875.8
145.2  10 
27.  ALBREHT Žak 
SSK Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.50 m8.08.08.08.08.50.020.044.0
36.00 m16.516.516.516.516.50.040.890.3
134.3 
28.  VOZELJ Matej 
SK Zagorje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
30.00 m15.015.015.015.016.00.021.666.6
30.00 m15.015.015.515.015.50.021.667.1
133.7 
29.  PRESTERL Domen 
NSK Tržič - FMG
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
28.50 m14.014.015.015.014.50.016.860.3
31.00 m15.515.515.515.515.50.024.871.3
131.6 
30.  NAGODE Urh 
SSD Stol
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
25.00 m13.013.514.014.014.00.05.647.1
26.00 m13.513.513.013.012.50.08.848.3
95.4 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh