Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201403801
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: NK Dečki do 13 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SK Triglav 
Datum: 08.02.2015
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Kranj HS45

K točka: 40 Točk za meter: 3.2

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  MARINKO Matevž 
SD Dolomiti
2003 106.6  0:00:13.0  0:09:50.0  0:09:37.0  00:00.0  100 
2.  AČKO Sandi 
SSK Šmartno na Pohorju
2002 108.8  0:00:07.0  0:10:19.0  0:10:12.0  00:29.0  80 
3.  HLADNIK Matic 
NSK Tržič - FMG
2003 98.9  17  0:00:31.0  0:10:33.0  0:10:02.0  00:43.0  60 
4.  MUHIČ Aleks 
SD Dolomiti
2002 100.4  15  0:00:28.0  0:10:51.0  0:10:23.0  01:01.0  50 
5.  MUHIČ David 
SD Dolomiti
2002 90.4  25  0:00:52.0  0:10:53.0  0:10:01.0  01:03.0  45 
6.  HAFNAR Mark 
SK Triglav
2002 102.2  0:00:23.0  0:11:03.0  0:10:40.0  01:13.0  40 
7.  ŠANTELJ Staš 
SD Dolomiti
2003 108.8  0:00:07.0  0:11:29.0  0:11:22.0  11  01:39.0  36 
8.  ZEBEC Janže 
SSK Norica Žiri
2003 107.8  0:00:10.0  0:11:43.0  0:11:33.0  14  01:53.0  32 
9.  STANONIK Erazem 
SSK Norica Žiri
2002 96.7  21  0:00:36.0  0:11:47.0  0:11:11.0  01:57.0  29 
  ROŠER Vid 
SSK Velenje
2003 96.7  20  0:00:36.0  0:11:53.0  0:11:17.0  10  02:03.0  26 
11.  VRBEK Uroš 
SSK Šmartno na Pohorju
2003 95.6  22  0:00:39.0  0:11:54.0  0:11:15.0  02:04.0  24 
12.  ŽIBERT Maks 
SK Triglav
2002 88.8  27  0:00:55.0  0:12:07.0  0:11:12.0  02:17.0  22 
13.  TEPEŠ Jon 
SD Dolomiti
2002 95.1  23  0:00:40.0  0:12:16.0  0:11:36.0  16  02:26.0  20 
14.  TRPIN Tim 
SSK Logatec
2002 100.7  14  0:00:27.0  0:12:20.0  0:11:53.0  18  02:30.0  18 
15.  PAVLIČ Tilen 
SSK Šmartno na Pohorju
2003 85.6  32  0:01:03.0  0:12:32.0  0:11:29.0  12  02:42.0  16 
16.  FELE BOMBEK Maj 
SSK Mislinja
2003 82.9  35  0:01:10.0  0:12:42.0  0:11:32.0  13  02:52.0  15 
17.  ŠUBIC Adam 
SD Dolomiti
2002 103.0  0:00:21.0  0:12:43.0  0:12:22.0  19  02:53.0  14 
18.  BATISTIČ Bor 
SK Triglav
2002 86.6  31  0:01:01.0  0:12:47.0  0:11:46.0  17  02:57.0  13 
19.  HAFNER Gal 
SK Triglav
2002 79.8  36  0:01:17.0  0:12:53.0  0:11:36.0  15  03:03.0  12 
20.  ŠKOF Nik 
SSK Ilirija
2002 103.0  0:00:21.0  0:12:54.0  0:12:33.0  21  03:04.0  11 
21.  MEGUŠAR Jakob 
SK Triglav
2003 97.8  19  0:00:34.0  0:13:06.0  0:12:32.0  20  03:16.0  10 
22.  BAJC Nik 
SD Zabrdje
2002 104.0  0:00:19.0  0:13:24.0  0:13:05.0  25  03:34.0 
23.  MASTNAK Špela 
SD Vizore
2003 87.6  29  0:00:58.0  0:13:43.0  0:12:45.0  22  03:53.0 
24.  COF Domen 
SSK Logatec
2003 101.7  11  0:00:24.0  0:13:46.0  0:13:22.0  26  03:56.0 
25.  VERBIČ Silva 
SK Triglav
2002 90.2  26  0:00:52.0  0:13:55.0  0:13:03.0  24  04:05.0 
26.  JOVANOVIČ Uroš 
SSK Ilirija
2002 100.9  13  0:00:26.0  0:14:03.0  0:13:37.0  27  04:13.0 
27.  JEGLIČ Timotej 
SSK Ilirija
2002 102.1  10  0:00:23.0  0:14:22.0  0:13:59.0  28  04:32.0 
28.  PREVC Nika 
SK Triglav
2005 93.6  24  0:00:44.0  0:15:05.0  0:14:21.0  29  05:15.0 
29.  PAVLIN Liam 
SSK Ilirija
2002 50.1  38  0:02:28.0  0:15:25.0  0:12:57.0  23  05:35.0 
30.  RESNIK Žan 
SK Triglav
2003 87.2  30  0:00:59.0  0:15:40.0  0:14:41.0  30  05:50.0 
31.  GARBAJS Matic 
SSK Ilirija
2003 56.0  37  0:02:14.0  0:17:01.0  0:14:47.0  31  07:11.0 
32.  MAZI Pia 
SSK Ilirija
2002 99.8  16  0:00:29.0  0:17:16.0  0:16:47.0  32  07:26.0 
33.  INDIHAR Jon 
SSK Ilirija
2003 84.5  33  0:01:06.0  0:18:05.0  0:16:59.0  33  08:15.0 
34.  BUBULJ Luka 
SK Triglav
2004 87.7  28  0:00:58.0  0:26:10.0  0:25:12.0  34  16:20.0 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh