Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201402701
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 15 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Logatec 
Datum: 07.02.2015
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Logatec HS53

K točka: 50 Točk za meter: 2.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000 119.5  0:00:04.0  0:15:51.54  0:15:47.54  00:00.0  200 
2.  KOTNIK Jaka 
SK Triglav
2000 108.4  0:00:48.0  0:16:23.35  0:15:35.35  00:31.81  160 
3.  ZAGOMILŠEK Sven 
SSK Mislinja
2000 91.1  23  0:01:57.0  0:16:36.53  0:14:39.53  00:44.99  120 
4.  POLAJNAR Gašper 
SK Triglav
2000 98.5  13  0:01:28.0  0:16:46.81  0:15:18.81  00:55.27  100 
5.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000 94.4  18  0:01:44.0  0:16:55.37  0:15:11.37  01:03.83  90 
6.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000 88.9  26  0:02:06.0  0:17:21.38  0:15:15.38  01:29.84  80 
7.  SUZIČ Damjan 
SSK Ilirija
2001 105.4  0:01:00.0  0:17:58.94  0:16:58.94  02:07.40  72 
8.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000 105.9  0:00:58.0  0:18:06.18  0:17:08.18  11  02:14.64  64 
9.  VIDIC Matija 
SSK Ilirija
2000 107.0  0:00:54.0  0:18:12.13  0:17:18.13  12  02:20.59  58 
10.  BOMBEK Jan 
SSK Velenje
2001 94.3  19  0:01:44.0  0:18:13.6  0:16:29.6  02:21.52  52 
11.  PIKELJ Denis 
SSK Velenje
2000 101.7  10  0:01:15.0  0:18:41.20  0:17:26.20  13  02:49.66  48 
12.  TOPORIŠ Nejc 
SK Triglav
2000 109.8  0:00:42.0  0:18:50.84  0:18:08.84  18  02:59.30  44 
13.  TRPIN Žan 
SSK Logatec
2000 102.7  0:01:11.0  0:18:56.68  0:17:45.68  15  03:05.14  40 
14.  AČKO Primož 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 97.9  14  0:01:30.0  0:19:19.22  0:17:49.22  16  03:27.68  36 
15.  ZUPANC Žiga 
SSK Mislinja
2001 81.3  32  0:02:36.0  0:19:24.82  0:16:48.82  03:33.28  32 
16.  KOŠIR Tjaž 
SK Triglav
2000 79.9  34  0:02:42.0  0:19:42.47  0:17:00.47  10  03:50.93  30 
17.  REMIC Urban 
SK Triglav
2000 94.6  17  0:01:43.0  0:19:45.22  0:18:02.22  17  03:53.68  28 
18.  JEKOVEC Miha 
NSK Tržič - FMG
2001 81.3  33  0:02:36.0  0:20:09.35  0:17:33.35  14  04:17.81  26 
19.  KRISPER David 
SSK Logatec
2000 87.0  28  0:02:14.0  0:20:33.16  0:18:19.16  19  04:41.62  24 
20.  DRINOVEC Maja 
NSK Tržič - FMG
2001 85.1  30  0:02:21.0  0:20:43.26  0:18:22.26  20  04:51.72  22 
21.  AČKO Sandi 
SSK Šmartno na Pohorju
2002 90.4  25  0:02:00.0  0:21:35.60  0:19:35.60  22  05:44.6  20 
22.  BRECL Jerneja 
SSK Velenje
2001 71.3  35  0:03:16.0  0:21:49.26  0:18:33.26  21  05:57.72  18 
23.  TRPIN Tim 
SSK Logatec
2002 91.0  24  0:01:58.0  0:22:04.6  0:20:06.6  23  06:12.52  16 
24.  OBLAK Rok 
SSK Norica Žiri
2001 115.6  0:00:19.0  0:22:42.82  0:22:23.82  28  06:51.28  14 
25.  VRBEK Uroš 
SSK Šmartno na Pohorju
2003 64.4  37  0:03:44.0  0:23:50.72  0:20:06.72  24  07:59.18  12 
26.  KRIŽNAR Nika 
SSK Norica Žiri
2000 99.6  11  0:01:23.0  0:24:05.2  0:22:42.2  30  08:13.48  10 
27.  URBANIJA ČOŽ Kaja 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 68.3  36  0:03:28.0  0:24:10.41  0:20:42.41  25  08:18.87 
28.  ALBREHT Žak 
SSK Norica Žiri
2000 96.9  16  0:01:34.0  0:24:13.83  0:22:39.83  29  08:22.29 
29.  TRILLER Jaka 
SK Triglav
2001 59.9  39  0:04:02.0  0:25:44.32  0:21:42.32  26  09:52.78 
30.  PAVLIČ Tilen 
SSK Šmartno na Pohorju
2003 54.4  40  0:04:24.0  0:26:16.68  0:21:52.68  27  10:25.14 
31.  COF Domen 
SSK Logatec
2003 91.8  21  0:01:54.0  0:26:23.19  0:24:29.19  31  10:31.65 
32.  DRLINK Urban 
SSK Norica Žiri
2001 91.3  22  0:01:56.0  0:28:45.9  0:26:49.9  32  12:53.55 
33.  SEDEJ Žan 
SSK Norica Žiri
2001 87.8  27  0:02:10.0  0:29:04.41  0:26:54.41  33  13:12.87 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh