Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201502202
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: Mladinci do 16 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Žiri 
Datum: 10.01.2016
Trajanje: začetek: 09:30:00 konec: 12:05:00
Skakalnica: Žiri HS66

K točka: 60 Točk za meter: 2.4

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  REMIC Urban 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
61.50 m18.518.518.018.518.50.063.6119.1
60.00 m18.018.017.518.018.00.060.0114.0
233.1  100 
2.  NERAT Aljaž 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
60.00 m18.018.018.018.518.50.060.0114.5
60.50 m17.518.018.018.018.00.061.2115.2
229.7  80 
3.  BREZOVNIK Medard 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
60.00 m18.518.018.018.518.00.060.0114.5
59.50 m18.018.518.018.018.00.058.8112.8
227.3  60 
4.  JOVAN Tomi 
SK Zagorje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
59.50 m16.517.017.017.517.50.058.8110.3
59.00 m18.017.517.517.518.00.057.6110.6
220.9  50 
5.  DOBRE Bernard 
SD Dolomiti
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
60.00 m18.017.014.015.516.00.060.0108.5
59.50 m18.016.516.517.016.50.058.8108.8
217.3  45 
6.  VODUŠEK Lovro 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
58.00 m18.017.517.517.017.50.055.2107.7
58.50 m16.517.017.017.017.50.056.4107.4
215.1  40 
7.  EKART Maj 
SSK Mengeš
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
57.50 m17.517.517.017.017.50.054.0106.0
58.50 m17.517.517.518.017.50.056.4108.9
214.9  36 
8.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
58.50 m18.018.018.018.018.00.056.4110.4
56.50 m17.517.517.017.017.00.051.6103.1
213.5  32 
9.  VIDIC Matija 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
57.50 m18.017.517.517.517.50.054.0106.5
57.00 m16.517.517.517.517.00.052.8104.8
211.3  29 
10.  SUZIČ Damjan 
SSK Ilirija
2001
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
56.50 m17.517.017.018.018.00.051.6104.1
57.00 m17.518.017.518.018.00.052.8106.3
210.4  26 
11.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
57.00 m18.017.517.518.018.00.052.8106.3
56.50 m17.017.016.517.017.00.051.6102.6
208.9  24 
12.  KRISPER David 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
56.50 m17.017.017.017.517.50.051.6103.1
57.00 m17.517.517.517.518.00.052.8105.3
208.4  22 
13.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
56.00 m17.517.017.017.017.50.050.4101.9
56.00 m17.517.017.017.517.50.050.4102.4
204.3  20 
14.  PIKELJ Denis 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
55.00 m16.517.017.017.517.00.048.099.0
55.00 m17.017.016.517.017.00.048.099.0
198.0  18 
15.  POLAJNAR Gašper 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
55.50 m17.017.017.017.517.50.049.2100.7
54.00 m17.017.017.517.017.50.045.697.1
197.8  16 
16.  TRPIN Žan 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
55.00 m17.517.517.017.517.50.048.0100.5
53.00 m17.017.017.017.517.50.043.294.7
195.2  15 
17.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
55.50 m16.016.016.015.516.00.049.297.2
55.50 m16.516.016.516.016.00.049.297.7
194.9  14 
18.  PRESTERL David 
NSK Tržič - FMG
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
53.50 m16.517.016.517.017.00.044.494.9
55.00 m17.017.017.017.517.00.048.099.0
193.9  13 
19.  VOZELJ Matej 
SK Zagorje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
53.50 m16.517.016.516.516.50.044.493.9
53.00 m17.517.017.017.017.00.043.294.2
188.1  12 
20.  NAGODE Urh 
SSD Stol
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
55.00 m16.516.016.016.016.00.048.096.0
51.50 m16.015.015.014.515.00.039.684.6
180.6  11 
21.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
51.50 m17.016.016.516.016.50.039.688.6
51.50 m15.516.015.515.516.00.039.686.6
175.2  10 
22.  URBANČIČ Anže 
SSK Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
50.50 m16.016.015.015.516.00.037.284.7
52.00 m16.017.016.016.517.00.040.890.3
175.0 
23.  PRESTERL Domen 
NSK Tržič - FMG
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
50.50 m16.516.516.516.516.50.037.286.7
49.00 m16.016.516.016.516.50.033.682.6
169.3 
24.  ALBREHT Žak 
SSK Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
49.00 m15.515.515.016.015.50.033.680.1
51.00 m15.515.515.516.016.00.038.485.4
165.5 
25.  HAFNER Gal 
SK Triglav
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
44.00 m15.516.015.516.516.00.021.669.1
42.50 m15.515.515.515.515.50.018.064.5
133.6 
26.  SVETELJ Nik 
SSK Mengeš
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
41.50 m14.013.013.013.513.50.015.655.6
43.00 m14.514.014.014.014.00.019.261.2
116.8 
27.  TRILLER Jaka 
SK Triglav
2001
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
41.50 m14.014.013.514.013.50.015.657.1
42.00 m14.013.514.013.514.00.016.858.3
115.4 
28.  BATISTIČ Bor 
SK Triglav
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
37.00 m13.514.013.013.514.00.04.845.8
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
45.8 




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh