Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201705102
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: NK Dečki do 12 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ljubno BTC 
Datum: 23.09.2017
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Ljubno HS45

K točka: 40 Točk za meter: 3.2

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  VAČOVNIK KOTNIK Ožbej 
SD Vizore
2006 86.6  0:00:42.0  0:06:24.0  0:05:42.0  00:00.0  100 
2.  MARINKO Jaka 
SD Dolomiti
2006 86.2  0:00:43.0  0:06:34.0  0:05:51.0  00:10.0  80 
3.  INGOLIČ Nejc 
SSK Ilirija
2006 100.3  0:00:10.0  0:06:37.0  0:06:27.0  00:13.0  60 
4.  STRAŽIŠAR Marcel 
SSK Ilirija
2006 96.7  0:00:18.0  0:06:46.0  0:06:28.0  00:22.0  50 
5.  PLUT Matej 
SD Dolomiti
2006 104.5  0:00:00.0  0:06:54.0  0:06:54.0  00:30.0  45 
6.  KADIVEC Gregor 
SK Triglav
2006 84.0  11  0:00:49.0  0:07:40.0  0:06:51.0  01:16.0  40 
7.  ČERNIVŠEK Marcel 
SSK Ljubno BTC
2007 87.2  0:00:41.0  0:07:51.0  0:07:10.0  01:27.0  36 
8.  ROTAR Grega 
SK Triglav
2006 90.9  0:00:32.0  0:07:57.0  0:07:25.0  10  01:33.0  32 
9.  SODNIK Jorg 
SK Triglav
2006 61.2  22  0:01:43.0  0:08:01.0  0:06:18.0  01:37.0  29 
10.  BOGATAJ Jošt 
SSK Ilirija
2006 81.4  12  0:00:55.0  0:08:19.0  0:07:24.0  01:55.0  26 
11.  JERNEJČIČ Matic 
SSK Ilirija
2006 77.8  16  0:01:04.0  0:08:29.0  0:07:25.0  11  02:05.0  24 
  BOROVNICA Tjaš 
SK Triglav
2006 77.8  15  0:01:04.0  0:08:46.0  0:07:42.0  13  02:22.0  22 
13.  ARNEŽ Matija 
SK Triglav
2006 77.3  17  0:01:05.0  0:08:59.0  0:07:54.0  15  02:35.0  20 
14.  MAROVT Maj 
SSK Ljubno BTC
2006 70.4  21  0:01:21.0  0:09:01.0  0:07:40.0  12  02:37.0  18 
15.  JURŠIČ Jaša 
SSK Ilirija
2007 86.1  0:00:44.0  0:09:03.0  0:08:19.0  19  02:39.0  16 
16.  PLEŠKO Matija 
SD Dolomiti
2006 70.4  20  0:01:21.0  0:09:06.0  0:07:45.0  14  02:42.0  15 
17.  PRESEČNIK Gašper 
SSK Ljubno BTC
2007 79.8  13  0:00:59.0  0:09:12.0  0:08:13.0  16  02:48.0  14 
18.  REMIC Ažbe 
SK Triglav
2006 78.5  14  0:01:02.0  0:09:18.0  0:08:16.0  17  02:54.0  13 
19.  VOLOVŠEK MURKO Mark 
SSK Ljubno BTC
2006 87.4  0:00:41.0  0:09:24.0  0:08:43.0  21  03:00.0  12 
20.  DRAŠKIČ Nejc 
SSK Ilirija
2006 76.1  18  0:01:08.0  0:09:25.0  0:08:17.0  18  03:01.0  11 
21.  KRAMAR Gašper 
SSK Ilirija
2007 73.0  19  0:01:15.0  0:09:50.0  0:08:35.0  20  03:26.0  10 
22.  CERNJAK Žak 
SSK Ilirija
2006 85.6  10  0:00:45.0  0:10:08.0  0:09:23.0  22  03:44.0 
23.  VODNIK Lovro 
SSK Ilirija
2006 44.6  23  0:02:23.0  0:11:48.0  0:09:25.0  23  05:24.0 




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh