Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201705101
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 12 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SK Triglav 
Datum: 13.01.2018
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Planica HS45

K točka: 41 Točk za meter: 3.2

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  VAČOVNIK KOTNIK Ožbej 
SD Vizore
2006 108.3  0:00:01.0  0:09:40.0  0:09:39.0  00:00.0  200 
2.  BRECL Anže 
SSK Velenje
2008 95.8  0:00:31.0  0:10:09.0  0:09:38.0  00:29.0  160 
3.  INGOLIČ Nejc 
SSK Ilirija
2006 91.1  0:00:42.0  0:10:22.0  0:09:40.0  00:42.0  120 
4.  BOGATAJ Jošt 
SSK Ilirija
2006 109.0  0:00:00.0  0:10:23.0  0:10:23.0  00:43.0  100 
5.  MARINKO Jaka 
SD Dolomiti
2006 74.6  20  0:01:22.0  0:10:36.0  0:09:14.0  00:56.0  90 
6.  BREGAR Gal 
SSK Ilirija
2006 90.4  0:00:44.0  0:10:50.0  0:10:06.0  01:10.0  80 
7.  STRAŽIŠAR Marcel 
SSK Ilirija
2006 88.7  13  0:00:48.0  0:11:03.0  0:10:15.0  01:23.0  72 
8.  PLUT Matej 
SD Dolomiti
2006 105.1  0:00:09.0  0:11:04.0  0:10:55.0  11  01:24.0  64 
9.  KADIVEC Gregor 
SK Triglav
2006 95.1  0:00:33.0  0:11:06.0  0:10:33.0  01:26.0  58 
10.  JERNEJČIČ Matic 
SSK Ilirija
2006 86.6  15  0:00:53.0  0:11:41.0  0:10:48.0  10  02:01.0  52 
11.  KREŽE Mark 
SSK Velenje
2008 65.6  22  0:01:44.0  0:11:45.0  0:10:01.0  02:05.0  48 
12.  TIČAR Tevž 
SK Triglav
2006 93.4  0:00:37.0  0:12:07.0  0:11:30.0  14  02:27.0  44 
13.  JANHAR Aljaž 
SK Triglav
2007 78.9  17  0:01:12.0  0:12:29.0  0:11:17.0  13  02:49.0  40 
14.  ARNEŽ Matija 
SK Triglav
2006 89.9  10  0:00:45.0  0:12:31.0  0:11:46.0  16  02:51.0  36 
15.  REMIC Ažbe 
SK Triglav
2006 90.9  0:00:43.0  0:12:45.0  0:12:02.0  17  03:05.0  32 
16.  PLEŠKO Matija 
SD Dolomiti
2006 76.2  19  0:01:18.0  0:13:01.0  0:11:43.0  15  03:21.0  30 
17.  MAGDIČ Liam 
SSK Velenje
2007 55.0  26  0:02:09.0  0:13:15.0  0:11:06.0  12  03:35.0  28 
18.  BOROVNICA Tjaš 
SK Triglav
2006 83.9  16  0:01:00.0  0:13:16.0  0:12:16.0  18  03:36.0  26 
19.  ZAKELŠEK Mai 
SD Vizore
2008 88.7  12  0:00:48.0  0:13:49.0  0:13:01.0  22  04:09.0  24 
20.  DRAŠKIČ Nejc 
SSK Ilirija
2006 65.1  23  0:01:45.0  0:14:07.0  0:12:22.0  20  04:27.0  22 
21.  CERNJAK Žak 
SSK Ilirija
2006 67.5  21  0:01:39.0  0:14:35.0  0:12:56.0  21  04:55.0  20 
22.  ŠIFRER Bine 
SK Triglav
2006 61.4  25  0:01:54.0  0:15:37.0  0:13:43.0  24  05:57.0  18 
23.  URANIČ SEDEJ Gašper 
SK Triglav
2006 22.0  29  0:03:28.0  0:15:49.0  0:12:21.0  19  06:09.0  16 
24.  PROSEN Luka 
SD Dolomiti
2006 39.4  28  0:02:47.0  0:16:00.0  0:13:13.0  23  06:20.0  14 
25.  ZORKO Nik 
SK Triglav
2007 76.3  18  0:01:18.0  0:16:34.0  0:15:16.0  26  06:54.0  12 
26.  ZORČ Luc 
SK Triglav
2006 47.1  27  0:02:28.0  0:17:03.0  0:14:35.0  25  07:23.0  10 




 2006-2018 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh