Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201801901
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Mladinci do 20 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SK Triglav 
Datum: 21.10.2018
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Kranj HS109 NK

K točka: 100 Točk za meter: 1.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  VRHOVNIK Vid 
SSK Velenje
1999 132.0  0:00:00.0  0:14:23.0  0:14:23.0  00:00.0  200 
2.  BRECL Gašper 
SSK Velenje
1999 119.7  0:00:49.0  0:15:22.0  0:14:33.0  00:59.0  160 
3.  MALOVRH Matevž 
SK Triglav
1999 117.6  0:00:57.0  0:15:39.0  0:14:42.0  01:16.0  120 
4.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000 115.2  0:01:07.0  0:16:16.0  0:15:09.0  01:53.0  100 
5.  HLADNIK Matic 
NSK Tržič - FMG
2003 99.3  0:02:10.0  0:17:02.0  0:14:52.0  02:39.0  90 
6.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000 85.2  12  0:03:07.0  0:17:12.0  0:14:05.0  02:49.0  80 
7.  POLAJNAR Gašper 
SK Triglav
2000 106.2  0:01:43.0  0:17:19.0  0:15:36.0  10  02:56.0  72 
8.  STANONIK Erazem 
SSK Alpina
2002 95.2  10  0:02:27.0  0:17:41.0  0:15:14.0  03:18.0  64 
9.  SUŠNIK Jošt 
SK Triglav
1999 108.0  0:01:36.0  0:17:50.0  0:16:14.0  16  03:27.0  58 
10.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000 102.3  0:01:58.0  0:18:07.0  0:16:09.0  13  03:44.0  52 
11.  AČKO Primož 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 87.4  11  0:02:58.0  0:18:29.0  0:15:31.0  04:06.0  48 
12.  ZELNIK Matija 
SK Triglav
2004 102.5  0:01:58.0  0:18:33.0  0:16:35.0  17  04:10.0  44 
13.  SUZIČ Damjan 
SSK Ilirija
2001 78.0  14  0:03:36.0  0:18:45.0  0:15:09.0  04:22.0  40 
14.  ŠKOF Nik 
SSK Ilirija
2002 73.9  15  0:03:52.0  0:19:48.0  0:15:56.0  11  05:25.0  36 
15.  AČKO Sandi 
SSK Šmartno na Pohorju
2002 67.3  16  0:04:18.0  0:20:16.0  0:15:58.0  12  05:53.0  32 
16.  VRBEK Uroš 
SSK Šmartno na Pohorju
2003 78.9  13  0:03:32.0  0:20:24.0  0:16:52.0  18  06:01.0  30 
17.  HAFNER Gal 
SK Triglav
2002 67.0  17  0:04:20.0  0:20:32.0  0:16:12.0  14  06:09.0  28 
18.  GARBAJS Matic 
SSK Ilirija
2003 66.6  18  0:04:21.0  0:20:33.0  0:16:12.0  15  06:10.0  26 
  MEGUŠAR Jakob 
SK Triglav
2003 66.6  19  0:04:21.0  0:22:12.0  0:17:51.0  19  07:49.0  24 
20.  LAVRIŠA Fedja 
SSK Ilirija
2002 65.0  20  0:04:28.0  0:24:18.0  0:19:50.0  20  09:55.0  22 




 2006-2018 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh