Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201803401
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 15 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SK Triglav 
Datum: 20.10.2018
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Kranj HS55

K točka: 50 Točk za meter: 2.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  DOVŽAN Lovro 
NSK Tržič - FMG
2004 114.3  0:00:23.0  0:12:38.0  0:12:15.0  00:00.0  200 
2.  ZELNIK Matija 
SK Triglav
2004 120.2  0:00:00.0  0:12:45.0  0:12:45.0  00:07.0  160 
3.  MASLE Rok 
SSK Ilirija
2004 116.9  0:00:13.0  0:13:22.0  0:13:09.0  00:44.0  120 
4.  KENDA Luka 
SK Triglav
2004 108.3  0:00:47.0  0:14:32.0  0:13:45.0  01:54.0  100 
5.  IGLIČ Klemen 
SK Triglav
2004 79.9  15  0:02:41.0  0:15:10.0  0:12:29.0  02:32.0  90 
6.  KREK Filip 
SSK Alpina
2004 101.5  0:01:14.0  0:15:16.0  0:14:02.0  10  02:38.0  80 
7.  MOŽINA Blaž 
SSK Ilirija
2004 82.3  12  0:02:31.0  0:15:20.0  0:12:49.0  02:42.0  72 
8.  BIRK Nejc 
SSK Ilirija
2004 79.0  17  0:02:44.0  0:15:21.0  0:12:37.0  02:43.0  64 
9.  HOČEVAR Jaka 
SSK Ilirija
2004 90.2  0:02:00.0  0:15:51.0  0:13:51.0  03:13.0  58 
10.  RUS Aleš 
SSK Ilirija
2004 89.3  10  0:02:03.0  0:16:00.0  0:13:57.0  03:22.0  52 
11.  PERME Lovro 
SD Dolomiti
2004 101.2  0:01:16.0  0:16:01.0  0:14:45.0  13  03:23.0  48 
12.  HAFNER Mark 
SK Triglav
2004 94.6  0:01:42.0  0:16:47.0  0:15:05.0  14  04:09.0  44 
13.  RUDOLF Ožbej 
SSK Logatec
2004 78.9  18  0:02:45.0  0:16:57.0  0:14:12.0  11  04:19.0  40 
14.  JUVAN Jošt 
SK Triglav
2004 81.3  13  0:02:35.0  0:17:18.0  0:14:43.0  12  04:40.0  36 
15.  MARKUTA Domen 
SK Triglav
2004 77.6  19  0:02:50.0  0:18:48.0  0:15:58.0  16  06:10.0  32 
16.  SIMSIČ Jure 
SSK Ilirija
2004 68.0  21  0:03:28.0  0:19:19.0  0:15:51.0  15  06:41.0  30 
17.  ZORKO Nik 
SK Triglav
2007 82.4  11  0:02:31.0  0:19:46.0  0:17:15.0  17  07:08.0  28 
18.  ARNEŽ Matija 
SK Triglav
2006 79.5  16  0:02:42.0  0:20:10.0  0:17:28.0  18  07:32.0  26 
19.  REMIC Ažbe 
SK Triglav
2006 80.8  14  0:02:37.0  0:20:12.0  0:17:35.0  20  07:34.0  24 
20.  ŠIFRER Bine 
SK Triglav
2006 59.1  22  0:04:04.0  0:21:34.0  0:17:30.0  19  08:56.0  22 




 2006-2018 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh