Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201904301
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: NK Dečki do 11 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ilirija 
Datum: 08.09.2019
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Mostec HS23

K točka: 20 Točk za meter: 4.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  ŠKUL Marko 
SSK Ilirija
2009 125.0  0:00:03.0  0:04:51.0  0:04:48.0  00:00.0  100 
2.  PIŠLJAR Pan Jan 
SSK Ilirija
2009 117.2  0:00:15.0  0:05:00.0  0:04:45.0  00:09.0  80 
3.  ALBREHT Blaž 
SSK Ilirija
2009 118.1  0:00:14.0  0:05:05.0  0:04:51.0  00:14.0  60 
4.  OREL Nejc 
SK Triglav
2009 126.9  0:00:00.0  0:05:06.0  0:05:06.0  00:15.0  50 
5.  VOVK Filip 
SSK Ilirija
2009 121.6  0:00:08.0  0:05:12.0  0:05:04.0  00:21.0  45 
6.  VELIKONJA Andraž 
SK Predmeja - Otlica Kovk
2009 114.7  0:00:19.0  0:05:29.0  0:05:10.0  00:38.0  40 
7.  ZUPAN Jan 
NSK Tržič - FMG
2009 110.3  10  0:00:26.0  0:05:39.0  0:05:13.0  00:48.0  36 
8.  BRGLEZ Cene 
SSK Velenje
2009 115.8  0:00:18.0  0:05:44.0  0:05:26.0  12  00:53.0  32 
9.  AMON Patrik 
SSK Ilirija
2009 106.9  12  0:00:32.0  0:05:48.0  0:05:16.0  00:57.0  29 
10.  JURGEC Nikodem 
SSK Šmartno na Pohorju
2009 104.0  14  0:00:37.0  0:05:55.0  0:05:18.0  10  01:04.0  26 
11.  BRUNEC Klemen 
SSK Ilirija
2009 95.8  16  0:00:50.0  0:05:58.0  0:05:08.0  01:07.0  24 
12.  KOVAČIČ Urh 
NSK Tržič - FMG
2009 104.9  13  0:00:35.0  0:06:09.0  0:05:34.0  14  01:18.0  22 
13.  ŠTRANCAR Mark 
SK Predmeja - Otlica Kovk
2009 109.9  11  0:00:27.0  0:06:17.0  0:05:50.0  17  01:26.0  20 
14.  CELEC Anej 
NSK Tržič - FMG
2009 88.6  19  0:01:02.0  0:06:21.0  0:05:19.0  11  01:30.0  18 
15.  SIMONČIČ Žiga 
SD Zabrdje
2009 95.3  17  0:00:51.0  0:06:30.0  0:05:39.0  15  01:39.0  16 
16.  ŠIFTAR Emil 
SSK Ilirija
2009 88.1  20  0:01:02.0  0:06:33.0  0:05:31.0  13  01:42.0  15 
17.  REKAR Nik 
SSK Žiri
2009 116.1  0:00:17.0  0:06:36.0  0:06:19.0  20  01:45.0  14 
18.  PAVEC Jaka 
SK Triglav
2009 91.8  18  0:00:56.0  0:06:39.0  0:05:43.0  16  01:48.0  13 
19.  NEMEC Matevž 
SD Zabrdje
2009 84.0  21  0:01:09.0  0:07:07.0  0:05:58.0  18  02:16.0  12 
20.  RAJH Jurij 
SSK Šmartno na Pohorju
2009 82.6  22  0:01:11.0  0:07:17.0  0:06:06.0  19  02:26.0  11 
21.  CESAR Gašper 
SSK Ilirija
2009 103.0  15  0:00:38.0  0:07:25.0  0:06:47.0  21  02:34.0  10 




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh