Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1202000501
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: Člani 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SK Triglav 
Datum: 05.09.2020
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 14:15:00
Skakalnica: Kranj HS109

K točka: 100 Točk za meter: 1.8

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  ZAJC Timi 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
114.00 m19.019.019.019.019.00.085.2142.2
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
142.2  100 
2.  PREVC Peter 
SK Triglav
1992
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
107.50 m19.519.018.518.518.50.073.5129.5
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
129.5  80 
3.  JELAR Žiga 
SK Triglav
1997
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
107.00 m18.518.518.518.519.00.072.6128.1
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
128.1  60 
4.  LANIŠEK Anže 
SSK Mengeš
1996
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
103.50 m18.018.017.518.518.50.066.3120.8
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
120.8  50 
5.  PREVC Cene 
SK Triglav
1996
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
103.50 m18.018.019.017.518.00.066.3120.3
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
120.3  45 
6.  JUSTIN Rok 
SSD Stol
1993
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
103.00 m18.018.018.018.018.00.065.4119.4
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
119.4  40 
7.  BARTOL Tilen 
SSK Sam Ihan
1997
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
102.00 m18.018.018.018.018.00.063.6117.6
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
117.6  36 
8.  VIDIC Matija 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
98.50 m18.018.018.017.518.00.057.3111.3
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
111.3  32 
9.  PRIŠLIČ Ernest 
SK Zagorje
1993
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
99.00 m17.517.517.517.017.50.058.2110.7
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
110.7  29 
10.  SAMEC Matevž 
SSK Ljubno BTC
1997
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
97.50 m18.018.018.517.018.00.055.5109.5
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
109.5  26 
11.  PAVLOVČIČ Bor 
ND Rateče Planica
1998
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
96.00 m18.018.018.017.017.50.052.8106.3
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
106.3  24 
12.  KOS Lovro 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
92.50 m17.017.017.016.016.50.046.597.0
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
97.0  22 
13.  URBANČIČ Anže 
SSK Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
90.00 m17.017.017.516.517.00.042.093.0
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
93.0  20 
14.  VODUŠEK Lovro 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
86.50 m17.517.517.016.016.50.035.786.7
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
86.7  18 
15.  ŠTEMBERGER Matija 
SSK Ilirija
1997
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
85.00 m17.017.016.516.516.50.033.083.0
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
83.0  16 
16.  TOPORIŠ Nejc 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
81.00 m16.516.516.515.516.00.025.874.8
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
74.8  15 
17.  SRŠEN Gašper 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
81.00 m16.516.516.515.515.00.025.874.3
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
74.3  14 
18.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
77.00 m16.516.517.015.516.00.018.667.6
0.00 m0.00.00.00.00.00.00.00.0
67.6  13 




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh