Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1202100302
Naziv: Pokal ARGETA
Kategorija: Mladinci do 20 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SK Triglav 
Datum: 02.07.2021
Trajanje: začetek: 17:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Kranj HS109

K točka: 100 Točk za meter: 1.8

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  STRŽINAR Marcel 
SSK Norica Žiri
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
103.00 m18.518.519.018.518.00.065.4120.9
106.00 m18.518.518.519.018.00.070.8126.3
247.2  100 
2.  MASLE Rok 
SSK Ilirija
2004
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
104.00 m18.518.518.518.518.00.067.2122.7
104.00 m19.019.019.018.518.50.067.2123.7
246.4  80 
3.  HAFNAR Mark 
SK Triglav
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
99.50 m17.518.017.017.518.00.059.1112.1
104.00 m17.517.517.517.518.50.067.2119.7
231.8  60 
4.  PRESEČNIK Jernej 
SSK Ljubno BTC
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
102.00 m18.018.017.017.518.00.063.6117.1
98.00 m17.517.517.518.018.00.056.4109.4
226.5  50 
5.  ZAVRŠNIK Gorazd 
SSK Ljubno BTC
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
100.00 m18.018.018.018.018.00.060.0114.0
99.50 m17.017.517.017.517.50.059.1111.1
225.1  45 
6.  EKART Taj 
SSK Mengeš
2004
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
101.00 m17.518.017.017.517.50.061.8114.3
98.00 m18.018.018.017.018.00.056.4110.4
224.7  40 
7.  BARTOLJ Maksim 
SSK Ilirija
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
100.50 m17.518.017.517.517.00.060.9113.4
98.00 m17.017.517.517.017.50.056.4108.4
221.8  36 
8.  REP Marcel 
SSD Stol
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
93.00 m17.018.017.017.017.00.047.498.4
93.00 m16.517.016.516.517.00.047.497.4
195.8  32 
9.  ROŠAR Urh 
SSK Mislinja
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
91.50 m18.018.018.017.517.50.044.798.2
92.00 m16.517.516.517.017.00.045.696.1
194.3  29 
10.  PROSENC Matija 
SK Zagorje
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
93.00 m17.017.017.016.516.50.047.497.9
90.50 m16.016.517.017.016.50.042.992.9
190.8  26 
11.  HLADNIK Matic 
ND Rateče Planica
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
90.00 m18.018.017.516.518.00.042.095.5
90.50 m17.017.017.016.017.50.042.993.9
189.4  24 
12.  GARBAJS Matic 
SSK Ilirija
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
88.00 m16.016.516.017.016.00.038.486.9
88.50 m16.016.516.016.516.50.039.388.3
175.2  22 
13.  HRIBERŠEK Žan 
SSK Velenje
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
83.00 m15.016.015.515.516.00.029.476.4
81.50 m15.516.016.015.516.00.026.774.2
150.6  20 
14.  PEKLAJ Nejc 
SD Dolomiti
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
80.00 m15.516.016.515.515.50.024.071.0
81.00 m16.016.016.516.016.50.025.874.3
145.3  18 
15.  RESNIK Žan 
SK Triglav
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
70.50 m15.016.014.515.014.50.06.951.4
69.00 m14.015.514.014.515.50.04.248.2
99.6  16 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh