Stanje v pokalu pokal MLADINCI do 16 let
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

 

Ime pokala : pokal MLADINCI do 16 let
Št. tekem : 6
Sezona: Poletna sezona - od 1.6.2019 do 15.11.2019
Dodatne funkcije: Izpis za tiskalnik

Št. tekmovalcev: 53

Mesto Priimek in ime Letnik Klub Točke
1. EKART Taj 2004 SSK Mengeš 560
2. MASLE Rok 2004 SSK Ilirija 460
3. DOVŽAN Lovro 2004 NSK Tržič - FMG 289
4. ZELNIK Matija 2004 SK Triglav 262
5. PERME Lovro 2004 SD Dolomiti 234
6. PAGON Maj 2004 SSD Stol 218
7. PODGORŠEK Nejc 2004 SD Dolomiti 199
8. JEREB Matic 2004 SSK Žiri 188
9. PETEK Tone 2004 ND Rateče Planica 184
10. HEBERLE Nik 2005 SSD Stol 140
11. JEREB Gašper 2004 SSK Žiri 136
12. BUBULJ Luka 2004 SK Triglav 125
13. INGOLIČ Nejc 2006 SSK Ilirija 120
14. KRMELJ Matic 2004 SSD Stol 116
15. VAČOVNIK KOTNIK Ožbej 2006 SD Vizore 108
16. HAFNER Mark 2004 SK Triglav 98
17. FALETIČ Enej 2006 SSK Velenje 82
KENDA Luka 2004 SK Triglav 82
KREK Filip 2004 SSK Žiri 82
20. HERBSTRITT Igor Teodor 2005 SSK Sam Ihan 72
21. STRŽINAR Nik 2005 SSK Žiri 65
22. JUVAN Jošt 2004 SK Triglav 58
BEČAN Iztok 2005 SD Dolomiti 58
24. ŽERJAL Kristijan 2005 SSK Žiri 56
25. BIRK Nejc 2004 SSK Ilirija 52
RUS Aleš 2004 SSK Ilirija 52
27. DRINOVEC Jaka 2005 NSK Tržič - FMG 50
28. MOŽINA Blaž 2004 SSK Ilirija 48
29. GRADIŠAR Ožbej 2004 SK Triglav 46
30. MARKUTA Domen 2004 SK Triglav 44
31. RUDOLF Ožbej 2004 SSK Logatec 43
32. GLOBOČNIK Tim 2005 SK Triglav 37
33. RAZPOTNIK Anej 2006 SK Zagorje 36
34. REMIC Ažbe 2006 SK Triglav 30
35. HRIBERŠEK Žan 2005 SSK Ilirija 26
36. ZAJEC Urban 2005 SK Triglav 25
37. IGLIČ Klemen 2004 SK Triglav 22
ZUPAN Aljaž 2005 SSD Stol 22
39. PLUT Matej 2006 SD Dolomiti 18
40. RAKOVEC Maks 2005 SK Triglav 16
41. BRICELJ Jan 2005 SSK Žiri 15
42. GOSTIŠA LAH Nik 2005 SSK Logatec 14
BEDENIK Tadej 2005 SK Triglav 14
44. ZUPANEC Dominik 2005 SK Zagorje 12
45. VUK Rok 2005 ŠD Gamsi Žahenberc 11
46. ŽILAVEC Gal 2004 SSK Velenje 10
HLADNIK Aljaž 2005 NSK Tržič - FMG 10
48. GAJSTER Žiga 2006 SSK Velenje 9
49. SINČIČ Miha 2005 SSK Ilirija 6
50. SODNIK Jorg 2006 SK Triglav 4
51. BOROVNICA Tjaš 2006 SK Triglav 3
52. SIMSIČ Jure 2004 SSK Ilirija 2
PLEŠKO Klemen 2005 SK Triglav 2





 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh