Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
 

Skoči na tekmo

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
02.02.2011
Sreda
Mostec HS38 

2201003303
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 13 let

SSK Ilirija
MAJCEN Zoran NOVAK Ivo NOVAK Ivo BARTOL Dolores ROŠELJ Janko BIZJAK Aleš ŠESTIR Miroslav
02.02.2011
Sreda
Mostec HS23 

2201004601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 11 let

SSK Ilirija
MAJCEN Zoran NOVAK Ivo NOVAK Ivo BARTOL Dolores ROŠELJ Janko BIZJAK Aleš ŠESTIR Miroslav
02.02.2011
Sreda
Mostec HS23 

2201004602
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 10 let

SSK Ilirija
MAJCEN Zoran NOVAK Ivo NOVAK Ivo BARTOL Dolores ROŠELJ Janko BIZJAK Aleš ŠESTIR Miroslav
02.02.2011
Sreda
Mostec HS23 

2201004603
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 11 let

SSK Ilirija
MAJCEN Zoran NOVAK Ivo NOVAK Ivo BARTOL Dolores ROŠELJ Janko BIZJAK Aleš ŠESTIR Miroslav
03.02.2011
Četrtek
Kranj HS109 

2201001501
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Mladinci do 18 let

SK Triglav
SAMEC Robert MAJCEN Zoran ŠESTIR Miroslav ZELNIK Janez ROGLIČ Leopold POGAČNIK Jani STEGNAR Matija
03.02.2011
Četrtek
Kranj HS109 

2201001601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo II
Mladinci do 18 let

SK Triglav
SAMEC Robert MAJCEN Zoran ŠESTIR Miroslav ZELNIK Janez ROGLIČ Leopold POGAČNIK Jani STEGNAR Matija
05.02.2011
Sobota
Logatec HS53 

2201002801
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Dečki do 15 let

SSK Logatec
MLINAR Božo ŠTUPAR Dušan ZIMA Viktor MODIC Andrej PUDGAR Danilo SEVER Darja GROBLJAR Branko
05.02.2011
Sobota
Logatec HS53 

2201002803
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dečki do 14 let

SSK Logatec
MLINAR Božo ŠTUPAR Dušan ZIMA Viktor MODIC Andrej PUDGAR Danilo SEVER Darja GROBLJAR Branko
05.02.2011
Sobota
Logatec HS53 

2201002802
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dečki do 15 let

SSK Logatec
MLINAR Božo ŠTUPAR Dušan ZIMA Viktor MODIC Andrej PUDGAR Danilo SEVER Darja GROBLJAR Branko
05.02.2011
Sobota
Logatec HS53 

2201002804
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Deklice do 15 let

SSK Logatec
MLINAR Božo ŠTUPAR Dušan ZIMA Viktor MODIC Andrej PUDGAR Danilo SEVER Darja GROBLJAR Branko
05.02.2011
Sobota
Logatec HS53 

2201002901
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo
Dečki do 15 let

SSK Logatec
MLINAR Božo ŠTUPAR Dušan ZIMA Viktor MODIC Andrej PUDGAR Danilo SEVER Darja GROBLJAR Branko
06.02.2011
Nedelja
Logatec HS53 

2201003701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 13 let

SSK Logatec
HABJANIČ Tone JAKIČ Emil JAKIČ Emil ŠINKOVEC Jože PEČNIK Mihael KRAPEŽ Jožko SEVER Darja
06.02.2011
Nedelja
Logatec HS53 

2201003702
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 12 let

SSK Logatec
HABJANIČ Tone JAKIČ Emil JAKIČ Emil ŠINKOVEC Jože PEČNIK Mihael KRAPEŽ Jožko SEVER Darja
06.02.2011
Nedelja
Logatec HS53 

2201003703
Dekleta NK Ekipna
Da Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 13 let

SSK Logatec
HABJANIČ Tone JAKIČ Emil JAKIČ Emil ŠINKOVEC Jože PEČNIK Mihael KRAPEŽ Jožko SEVER Darja
06.02.2011
Nedelja
Logatec HS27 

2201004901
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 11 let

SSK Logatec
HABJANIČ Tone JAKIČ Emil JAKIČ Emil ŠINKOVEC Jože PEČNIK Mihael KRAPEŽ Jožko SEVER Darja

Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh