Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
09.09.2017 Sobota |
Logatec HS27 1201706001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 11 let SSK Logatec |
SEVER Miha | KRIVEC Damjan | KRIVEC Damjan MIHELČIČ Anže BEČAN Janez ISTENIČ Janez KRAŠNA Dušan | ||||||
09.09.2017 Sobota |
Logatec HS15 1201707001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Cicibani do 9 let SSK Logatec |
SEVER Miha | KRIVEC Damjan | KRIVEC Damjan MIHELČIČ Anže BEČAN Janez ISTENIČ Janez KRAŠNA Dušan | ||||||
09.09.2017 Sobota |
Logatec HS15 1201707002 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Cicibanke do 9 let SSK Logatec |
SEVER Miha | KRIVEC Damjan | KRIVEC Damjan MIHELČIČ Anže BEČAN Janez ISTENIČ Janez KRAŠNA Dušan | ||||||
09.09.2017 Sobota |
Logatec HS27 1201706003 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 11 let SSK Logatec |
SEVER Miha | KRIVEC Damjan | KRIVEC Damjan MIHELČIČ Anže BEČAN Janez ISTENIČ Janez KRAŠNA Dušan | ||||||
10.09.2017 Nedelja |
Kisovec HS55 1201703701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 14 let SK Zagorje |
SAMEC Dušan | VRŠNAK Franc | VRŠNAK Franc ROTAR Janez MAJCEN Zoran VANER Rado ZAGOREC Janko | ||||||
10.09.2017 Nedelja |
Kisovec HS55 1201703702 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Deklice do 15 let SK Zagorje |
SAMEC Dušan | VRŠNAK Franc | VRŠNAK Franc ROTAR Janez MAJCEN Zoran VANER Rado ZAGOREC Janko | ||||||
16.09.2017 Sobota |
Gunclje HS25 1201706301 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 11 let SD Dolomiti |
PEČNIK Mihael | CAPUDER Franc | CAPUDER Franc KNAUS Luka PAVLOVČIČ Petra ADLEŠIČ BARBA Nataša BILBAN Blaž | ||||||
16.09.2017 Sobota |
Gunclje HS25 1201706302 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 10 let SD Dolomiti |
PEČNIK Mihael | CAPUDER Franc | CAPUDER Franc KNAUS Luka PAVLOVČIČ Petra ADLEŠIČ BARBA Nataša BILBAN Blaž | ||||||
16.09.2017 Sobota |
Gunclje HS25 1201706303 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Deklice do 11 let SD Dolomiti |
PEČNIK Mihael | CAPUDER Franc | CAPUDER Franc KNAUS Luka PAVLOVČIČ Petra ADLEŠIČ BARBA Nataša BILBAN Blaž | ||||||
17.09.2017 Nedelja |
Mostec HS62 1201703801 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 15 let SSK Ilirija |
KERN Zdenko | KRAPEŽ Jožko | KRAPEŽ Jožko JEGLIČ Robert BANTAN Borut BOGATAJ Matjaž SINČIČ Luciano | ||||||
17.09.2017 Nedelja |
Mostec HS62 1201703802 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 14 let SSK Ilirija |
KERN Zdenko | KRAPEŽ Jožko | KRAPEŽ Jožko JEGLIČ Robert BANTAN Borut BOGATAJ Matjaž SINČIČ Luciano | ||||||
17.09.2017 Nedelja |
Mostec HS62 1201703803 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Deklice do 15 let SSK Ilirija |
KERN Zdenko | KRAPEŽ Jožko | KRAPEŽ Jožko JEGLIČ Robert BANTAN Borut BOGATAJ Matjaž SINČIČ Luciano | ||||||
17.09.2017 Nedelja |
Mostec HS62 1201703901 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Dečki do 15 let SSK Ilirija |
KERN Zdenko | KRAPEŽ Jožko | KRAPEŽ Jožko JEGLIČ Robert BANTAN Borut BOGATAJ Matjaž SINČIČ Luciano | ||||||
17.09.2017 Nedelja |
Mostec HS62 1201703902 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Dečki do 14 let SSK Ilirija |
KERN Zdenko | KRAPEŽ Jožko | KRAPEŽ Jožko JEGLIČ Robert BANTAN Borut BOGATAJ Matjaž SINČIČ Luciano | ||||||
17.09.2017 Nedelja |
Mostec HS62 1201703903 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Dekleta do 15 let SSK Ilirija |
KERN Zdenko | KRAPEŽ Jožko | KRAPEŽ Jožko DAMJAN Anže BANTAN Borut BOGATAJ Matjaž SINČIČ Luciano |
Strani: << < 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 > >>