Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
 

Skoči na tekmo

<< < 13 14 15 16 17 18 19 20 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
08.09.2019
Nedelja
Mostec HS23 

1201904304
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Deklice do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja ŠINKOVEC Anže ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž
08.09.2019
Nedelja
Mostec HS23 

1201904302
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
NK Deklice do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja ŠINKOVEC Anže ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž
15.09.2019
Nedelja
Planica HS61 

1201902901
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dečki do 15 let

ND Rateče Planica
OGRAJENŠEK Jožef MLINAR Božo PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko
15.09.2019
Nedelja
Planica HS61 

1201902902
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dečki do 14 let

ND Rateče Planica
OGRAJENŠEK Jožef MLINAR Božo PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko
15.09.2019
Nedelja
Planica HS61 

1201902904
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dekleta do 14 let

ND Rateče Planica
OGRAJENŠEK Jožef MLINAR Božo PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko
15.09.2019
Nedelja
Planica HS61 

1201902903
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dekleta do 15 let

ND Rateče Planica
OGRAJENŠEK Jožef MLINAR Božo PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko
15.09.2019
Nedelja
Planica HS61 

1201903001
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo
Dečki do 15 let

ND Rateče Planica
OGRAJENŠEK Jožef MLINAR Božo PIRNOVAR Mojmir ŠARC Matija JEKOVEC Franci PAVLOVČIČ Petra KOPRIVEC Marko
17.09.2019
Torek
Vizore HS37 

1201903601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 13 let

SD Vizore
TOVORNIK Uroš   KRAMER David BRECL Janez PIRNOVAR Mojmir VAČOVNIK Gregor ZAKELŠEK Aleš
17.09.2019
Torek
Vizore HS37 

1201903602
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 12 let

SD Vizore
TOVORNIK Uroš   RAZPOTNIK Boštjan BRECL Janez   VAČOVNIK Gregor ZAKELŠEK Aleš
17.09.2019
Torek
Vizore HS37 

1201903604
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 12 let

SD Vizore
TOVORNIK Uroš   KRAMER David BRECL Janez PIRNOVAR Mojmir VAČOVNIK Gregor ZAKELŠEK Aleš
17.09.2019
Torek
Vizore HS37 

1201903603
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 13 let

SD Vizore
TOVORNIK Uroš   KRAMER David BRECL Janez PIRNOVAR Mojmir VAČOVNIK Gregor ZAKELŠEK Aleš
17.09.2019
Torek
Vizore HS28 

1201904601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 11 let

SD Vizore
TOVORNIK Uroš   KRAMER David BRECL Janez PIRNOVAR Mojmir VAČOVNIK Gregor ZAKELŠEK Aleš
17.09.2019
Torek
Vizore HS28 

1201904602
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 11 let

SD Vizore
TOVORNIK Uroš KRAMER David KRAMER David BRECL Janez PIRNOVAR Mojmir VAČOVNIK Gregor ZAKELŠEK Aleš
17.09.2019
Torek
Gunclje HS37 

1201903401
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 13 let

SD Dolomiti
VELIKONJA Mitja   BARUT Damjan KERŽAN Blaž RUS Tomaž LOGAR Uroš PEKLAJ Uroš
17.09.2019
Torek
Gunclje HS37 

1201903402
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 12 let

SD Dolomiti
VELIKONJA Mitja   BARUT Damjan KERŽAN Blaž RUS Tomaž LOGAR Uroš PEKLAJ Uroš

Strani: << < 13 14 15 16 17 18 19 20 > >>




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh