Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
 

Skoči na tekmo

<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
12.02.2019
Torek
Mostec HS23 

2201805701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja JAKIČ Nejc JAKIČ Nejc MIHELČIČ Gregor KRAŠNA Domen RUS Tomaž ROGELJ Matic
12.02.2019
Torek
Mostec HS23 

2201805702
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 10 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja JAKIČ Nejc JAKIČ Nejc MIHELČIČ Gregor KRAŠNA Domen RUS Tomaž ROGELJ Matic
12.02.2019
Torek
Mostec HS23 

2201805704
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 10 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja JAKIČ Nejc JAKIČ Nejc MIHELČIČ Gregor KRAŠNA Domen RUS Tomaž ROGELJ Matic
12.02.2019
Torek
Mostec HS23 

2201805703
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja JAKIČ Nejc JAKIČ Nejc MIHELČIČ Gregor KRAŠNA Domen RUS Tomaž ROGELJ Matic
13.02.2019
Sreda
Kranj HS109 

2201801501
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Mladinci do 20 let

SK Triglav
TEPEŠ Miran DOLAR Tomaž PAVLI Franc PODBREGAR Franc MOČENIK Vili PREVC Božidar KUSTER David
13.02.2019
Sreda
Kranj HS109 

2201801601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo
Mladinci do 20 let

SK Triglav
TEPEŠ Miran DOLAR Tomaž PAVLI Franc PODBREGAR Franc MOČENIK Vili PREVC Božidar KUSTER David
13.02.2019
Sreda
Bohinj HS23 

2201805801
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 11 let

SSK Bohinj
STEGNAR Matija MLINAR Andrej MLINAR Andrej KOPRIVEC Marko POLJANEC Aleš REMIC Jože ISKRA Branko
13.02.2019
Sreda
Bohinj HS23 

2201805802
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 10 let

SSK Bohinj
STEGNAR Matija MLINAR Andrej MLINAR Andrej KOPRIVEC Marko POLJANEC Aleš REMIC Jože ISKRA Branko
13.02.2019
Sreda
Bohinj HS23 

2201805804
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 10 let

SSK Bohinj
STEGNAR Matija MLINAR Andrej MLINAR Andrej KOPRIVEC Marko POLJANEC Aleš REMIC Jože ISKRA Branko
13.02.2019
Sreda
Bohinj HS23 

2201805803
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 11 let

SSK Bohinj
STEGNAR Matija MLINAR Andrej MLINAR Andrej KOPRIVEC Marko POLJANEC Aleš REMIC Jože ISKRA Branko
17.02.2019
Nedelja
Planica HS61 

2201803601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dečki do 15 let

SSK Logatec
PEČNIK Mihael VELIKONJA Mitja ROGLIČ Leopold LESNIK Miran DOLAR Tomaž MODIC Andrej KRAPEŽ Jožko
17.02.2019
Nedelja
Planica HS61 

2201803602
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dečki do 14 let

SSK Logatec
PEČNIK Mihael VELIKONJA Mitja ROGLIČ Leopold LESNIK Miran DOLAR Tomaž MODIC Andrej KRAPEŽ Jožko
17.02.2019
Nedelja
Planica HS61 

2201803604
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dekleta do 14 let

SSK Logatec
PEČNIK Mihael VELIKONJA Mitja ROGLIČ Leopold LESNIK Miran DOLAR Tomaž MODIC Andrej KRAPEŽ Jožko
17.02.2019
Nedelja
Planica HS61 

2201803603
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dekleta do 15 let

SSK Logatec
PEČNIK Mihael VELIKONJA Mitja ROGLIČ Leopold LESNIK Miran DOLAR Tomaž MODIC Andrej KRAPEŽ Jožko
17.02.2019
Nedelja
Planica HS61 

2201803701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo
Dečki do 15 let

SSK Logatec
PEČNIK Mihael VELIKONJA Mitja ROGLIČ Leopold LESNIK Miran DOLAR Tomaž MODIC Andrej KRAPEŽ Jožko

Strani: << < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh