Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
08.10.2021 Petek |
Bohinj HS30 1202103902 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RGo-Ml. Kadeti 12 SSK Bohinj |
MLINAR Božo | ŽEPIČ Aljaž | KOPRIVEC Marko LOTRIČ Matic ŽEPIČ Aljaž PAVEC Aleš ISKRA Branko | ||||||
08.10.2021 Petek |
Bohinj HS30 1202103901 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RGo-Ml. Kadeti 13 SSK Bohinj |
MLINAR Božo | ŽEPIČ Aljaž | KOPRIVEC Marko LOTRIČ Matic ŽEPIČ Aljaž PAVEC Aleš ISKRA Branko | ||||||
08.10.2021 Petek |
Bohinj HS30 1202103903 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RGo-Ml. Kadetinje 13 SSK Bohinj |
MLINAR Božo | ŽEPIČ Aljaž | KOPRIVEC Marko LOTRIČ Matic ŽEPIČ Aljaž PAVEC Aleš ISKRA Branko | ||||||
08.10.2021 Petek |
Bohinj HS23 1202105001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RGo-Dečki do 11 let SSK Bohinj |
MLINAR Božo | ŽEPIČ Aljaž | KOPRIVEC Marko LOTRIČ Matic ŽEPIČ Aljaž PAVEC Aleš ISKRA Branko | ||||||
08.10.2021 Petek |
Bohinj HS23 1202105002 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RGo-Deklice do 11 let SSK Bohinj |
MLINAR Božo | ŽEPIČ Aljaž | KOPRIVEC Marko LOTRIČ Matic ŽEPIČ Aljaž PAVEC Aleš ISKRA Branko | ||||||
09.10.2021 Sobota |
Logatec HS27 1202104901 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RLj-Dečki do 11 let SSK Logatec |
KRIVEC Damjan | BEČAN Janez | BEČAN Janez SOTLAR Gregor KERŽAN Blaž BARUT Damjan KRAŠNA Domen | ||||||
09.10.2021 Sobota |
Logatec HS27 1202104902 |
ODPADLA |
Regijski pokal ARGETA Junior RLj-Deklice do 11 let SSK Logatec |
KRIVEC Damjan | BEČAN Janez | BEČAN Janez SOTLAR Gregor KERŽAN Blaž BARUT Damjan KRAŠNA Domen | ||||||
16.10.2021 Sobota |
Vizore HS37 1202104101 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Ml. Kadeti 13 SD Vizore |
AČKO Vlado | ZIMA Rok | AČKO Branko KOTNIK Klemen VODLAN Maksimiljan MAJCEN Zoran MOČENIK Vili | ||||||
16.10.2021 Sobota |
Vizore HS37 1202104102 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Ml. Kadeti 12 SD Vizore |
AČKO Vlado | ZIMA Rok | AČKO Branko KOTNIK Klemen VODLAN Maksimiljan MAJCEN Zoran MOČENIK Vili | ||||||
16.10.2021 Sobota |
Vizore HS37 1202104104 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Ml. Kadetinje 12 SD Vizore |
AČKO Vlado | ZIMA Rok | AČKO Branko KOTNIK Klemen VODLAN Maksimiljan MAJCEN Zoran MOČENIK Vili | ||||||
16.10.2021 Sobota |
Vizore HS37 1202104103 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Ml. Kadetinje 13 SD Vizore |
AČKO Vlado | ZIMA Rok | AČKO Branko KOTNIK Klemen VODLAN Maksimiljan MAJCEN Zoran MOČENIK Vili | ||||||
16.10.2021 Sobota |
Vizore HS37 1202104201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno drzavno prvenstvo Ml. Kadeti 13 SD Vizore |
AČKO Vlado | ZIMA Rok | AČKO Branko KOTNIK Klemen VODLAN Maksimiljan MAJCEN Zoran MOČENIK Vili | ||||||
17.10.2021 Nedelja |
Mostec HS62 1202103001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo NK Kadeti 15 SSK Ilirija |
ORANIČ Mitja | ŠINKOVEC Anže | ROTAR Janez KNAUS Luka ZUPAN Anže VRHOVNIK Martin SUZIČ Zlatko | ||||||
17.10.2021 Nedelja |
Mostec HS62 1202103005 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Junior Kadeti 14 SSK Ilirija |
ORANIČ Mitja | ŠINKOVEC Anže | ROTAR Janez KNAUS Luka ZUPAN Anže VRHOVNIK Martin SUZIČ Zlatko | ||||||
17.10.2021 Nedelja |
Mostec HS62 1202103004 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Junior Kadeti 15 SSK Ilirija |
ORANIČ Mitja | ŠINKOVEC Anže | ROTAR Janez KNAUS Luka ZUPAN Anže VRHOVNIK Martin SUZIČ Zlatko |
Strani: << < 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>