Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Datumu Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
06.10.2021 Sreda |
Gunclje HS37 1202103802 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RLj-Ml. Kadeti 12 SD Dolomiti |
VELIKONJA Mitja | MODIC Andrej | MODIC Andrej MIHELČIČ Anže BIZJAK Aleš PEKLAJ Uroš MODIC Andraž | ||||||
06.10.2021 Sreda |
Gunclje HS37 1202103804 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RLj-Ml. Kadetinje 12 SD Dolomiti |
VELIKONJA Mitja | MODIC Andrej | MODIC Andrej MIHELČIČ Anže BIZJAK Aleš PEKLAJ Uroš MODIC Andraž | ||||||
06.10.2021 Sreda |
Gunclje HS37 1202103803 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RLj-Ml. Kadetinje 13 SD Dolomiti |
VELIKONJA Mitja | MODIC Andrej | MODIC Andrej MIHELČIČ Anže BIZJAK Aleš PEKLAJ Uroš MODIC Andraž | ||||||
05.10.2021 Torek |
Kranj HS109 1202101301 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Člani SK Triglav |
GROS Gabrijel | DOLHAR Aljoša | JESENKO Evgen BENEDIK Brane AHAČIČ Boštjan JOŠT Bojan OGRAJENŠEK Luka | ||||||
05.10.2021 Torek |
Kranj HS109 1202101302 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Članice absolutno SK Triglav |
GROS Gabrijel | DOLHAR Aljoša | JESENKO Evgen BENEDIK Brane AHAČIČ Boštjan JOŠT Bojan OGRAJENŠEK Luka | ||||||
05.10.2021 Torek |
Kranj HS109 1202101401 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
MIX Drzavno prvenstvo Člani SK Triglav |
GROS Gabrijel | DOLHAR Aljoša | JESENKO Evgen BENEDIK Brane AHAČIČ Boštjan JOŠT Bojan OGRAJENŠEK Luka | ||||||
03.10.2021 Nedelja |
Velenje HS22 1202104701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Dečki do 11 let SSK Velenje |
VELIKONJA Mitja | KOTNIK Klemen | TOVORNIK Uroš KOTNIK Klemen OMLADIČ Žiga POGRAJC Tanja VRŠNAK Franc | ||||||
03.10.2021 Nedelja |
Velenje HS22 1202104702 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Deklice do 11 let SSK Velenje |
VELIKONJA Mitja | KOTNIK Klemen | TOVORNIK Uroš KOTNIK Klemen OMLADIČ Žiga POGRAJC Tanja VRŠNAK Franc | ||||||
03.10.2021 Nedelja |
Velenje HS22 1202104801 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno drzavno prvenstvo Dečki do 11 let SSK Velenje |
VELIKONJA Mitja | KOTNIK Klemen | TOVORNIK Uroš KOTNIK Klemen OMLADIČ Žiga POGRAJC Tanja VRŠNAK Franc | ||||||
02.10.2021 Sobota |
Kranj HS109 NK 1202101202 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo NK Mladinke do 20 let SSK Norica Žiri |
HRIBAR Branko | OMLADIČ Žiga | VRHOVNIK Martin SVETINA Robert PREVC Božidar PODOBNIK Bogdan HOMEC Stane | ||||||
02.10.2021 Sobota |
Kranj HS109 NK 1202101201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo NK Mladinci do 20 let SSK Norica Žiri |
HRIBAR Branko | OMLADIČ Žiga | VRHOVNIK Martin SVETINA Robert PREVC Božidar PODOBNIK Bogdan HOMEC Stane | ||||||
25.09.2021 Sobota |
Velenje HS45 1202103701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Ml. Kadeti 13 SSK Velenje |
GRM Stanislav | AČKO Vlado | BILBAN Blaž VAČOVNIK Gregor VANER Rado BENEDIK Petra OMLADIČ Žiga | ||||||
25.09.2021 Sobota |
Velenje HS45 1202103705 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Junior Ml. Kadeti 12 SSK Velenje |
GRM Stanislav | AČKO Vlado | BILBAN Blaž VAČOVNIK Gregor VANER Rado BENEDIK Petra OMLADIČ Žiga | ||||||
25.09.2021 Sobota |
Velenje HS45 1202103704 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Junior Ml. Kadeti 13 SSK Velenje |
GRM Stanislav | AČKO Vlado | BILBAN Blaž VAČOVNIK Gregor VANER Rado BENEDIK Petra OMLADIČ Žiga | ||||||
25.09.2021 Sobota |
Velenje HS45 1202103707 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Junior Ml. Kadetinje 12 SSK Velenje |
GRM Stanislav | AČKO Vlado | BILBAN Blaž VAČOVNIK Gregor VANER Rado BENEDIK Petra OMLADIČ Žiga |
Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>