Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kategorija Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
09.10.2010 Sobota |
Mislinja HS93 1201000905 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dekleta absolutno SSK Mislinja |
DEŽMAN Tomaž | ČEPELNIK Milan | ČEPELNIK Milan POGRAJC Tanja ŠESTIR Miroslav ODER Andrej KOTNIK Tonček | ||||||
10.10.2010 Nedelja |
Mislinja HS93 1201001105 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dekleta absolutno SSK Mislinja |
GOSTIŠA Samo | JESENKO Evgen | JESENKO Evgen PODBREGAR Franc POGRAJC Tanja SVETINA Robert ODER Andrej | ||||||
17.10.2010 Nedelja |
Kranj HS109 1201001402 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dekleta absolutno NSK Tržič - FMG |
DEŽMAN Tomaž | JESENKO Evgen | VRHOVNIK Martin BEŠTER Janez JUSTIN Toni AHAČIČ Boštjan OGRAJENŠEK Jožef | ||||||
24.10.2010 Nedelja |
Kranj HS109 1201001804 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Memorialno tekmovanje Dekleta absolutno SK Triglav |
POGRAJC Zvone | SVETINA Robert | KOKALJ Janez PODBREGAR Franc KOZELJ Jože PEČNIK Dušan SVETINA Robert | ||||||
15.01.2010 Petek |
Sebenje HS53 2200902701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Slovenski pokal Dečki do 15 let NSK Tržič - FMG |
URŠIČ Silvo | ZALOKAR Milan | ZALOKAR Milan PENIČ Dušan KERN Zdenko DRINOVEC Biserka LEBAN Matjaž | ||||||
08.02.2010 Ponedeljek |
Sebenje HS53 2200902802 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Slovenski pokal Dečki do 15 let NSK Tržič - FMG |
DOLAR Tomaž | HROVAT Gorazd | HROVAT Gorazd OBLAK Robert ZIMA Viktor ORANIČ Viktor MEŽNAR Slavica | ||||||
23.01.2010 Sobota |
Račna HS50 2200903001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 15 let SSK Račna |
BRAS Lado | JAKIČ Emil | NOVAK Ivo ROGLIČ Leopold DOLAR Tomaž DEBELAK Janez JAKIČ Emil | ||||||
24.01.2010 Nedelja |
Račna HS50 2200903102 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Slovenije Dečki do 15 let SSK Račna |
HRGOTA Alojzija | URŠIČ Silvo | URŠIČ Silvo VRHOVNIK Martin BARTOL Dolores POGRAJC Tanja NOVAK Ivo | ||||||
21.02.2010 Nedelja |
Kranj HS55 2200903402 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dečki do 15 let SK Triglav |
OGRAJENŠEK Luka | SVETINA Robert | MLINAR Božo URŠIČ Silvo DOLAR Tomaž DRINOVEC Biserka ŠPAROVEC Viktor | ||||||
21.02.2010 Nedelja |
Kranj HS55 2200903501 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno dravno prvenstvo Dečki do 15 let SK Triglav |
OGRAJENŠEK Luka | SVETINA Robert | MLINAR Božo URŠIČ Silvo DOLAR Tomaž DRINOVEC Biserka ŠPAROVEC Viktor | ||||||
04.09.2010 Sobota |
Mostec HS62 1201001901 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Slovenije Dečki do 15 let SSK Ilirija |
BALOH Stanko | BLAŽUN Iztok | BARTOL Dolores BLAŽUN Iztok DRINOVEC Biserka HABJANIČ Tone ŠESTIR Miroslav | ||||||
05.09.2010 Nedelja |
Mostec HS62 1201002001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Slovenije Dečki do 15 let SSK Ilirija |
MODIC Andrej | DOLAR Tomaž | DOLAR Tomaž DETERDING Kristjan SEVER Darja ŠESTIR Miroslav GORIČAN Blaž | ||||||
03.10.2010 Nedelja |
Žiri HS66 1201002102 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dečki do 15 let SSK Norica Žiri |
SUZIČ Zlatko | ROMŠAK Milan | LEBAN Matjaž PISK Andrej SVETINA Robert MODIC Andrej MLINAR Božo | ||||||
03.10.2010 Nedelja |
Žiri HS66 1201002201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno dravno prvenstvo Dečki do 15 let SSK Norica Žiri |
SUZIČ Zlatko | ROMŠAK Milan | LEBAN Matjaž PISK Andrej SVETINA Robert MODIC Andrej MLINAR Božo | ||||||
02.10.2010 Sobota |
Kranj HS55 1201002302 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Dečki do 15 let SK Triglav |
STEGNAR Matija | MAJCEN Zoran | MODIC Andrej PODBREGAR Franc KUSTER David ZELNIK Aljoša MAJCEN Zoran |
Strani: << < 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > >>