Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kategorija Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
29.01.2019 Torek |
Planica HS102 2201800801 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Člani SSK Ilirija |
KOKALJ Janez | KOPRIVEC Marko | KOKALJ Janez KOPRIVEC Marko BOGATAJ Matjaž BILBAN Blaž VELIKONJA Radislava | ||||||
19.02.2019 Torek |
Kranj HS109 2201801401 |
ODPADLA |
Pokal Cockta NK Člani NSK Tržič - FMG |
KOMOVEC Sašo | ROŠELJ Janko | OGRAJENŠEK Jožef KOKALJ Janez PAVLOVČIČ Petra HRIBAR Rok ZIMA Viktor | ||||||
14.03.2019 Četrtek |
Planica HS102 2201801901 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Člani Smučarska zveza Slovenije |
TEPEŠ Anja | AČKO Vlado | HRIBAR Rok OGRAJENŠEK Jožef MARKOŠEK Borut SEVER Miha BERČIČ Jože | ||||||
02.07.2019 Torek |
Kranj HS109 NK 1201900501 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu Tekma ne šteje |
Pokal Cockta NK Člani NSK Tržič - FMG |
TEPEŠ Anja | LESNIK Miran | LESNIK Miran KUSTER David SVETINA Robert HRIBAR Rok MEGLIČ Marjan | ||||||
22.06.2019 Sobota |
Kranj HS109 NK 1201900201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
44. Teden skokov Kranj 2019 NK Člani SK Triglav |
TRIPLAT Primož | BILBAN Blaž | BILBAN Blaž ZELNIK Aljoša KLINEC Andrej PODBREGAR Franc MODRIJAN Boštjan | ||||||
11.10.2019 Petek |
Planica HS102 1201901201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Člani SSK Ilirija |
ŠIMIC Brane | TRIPLAT Primož | PIKL Mojca ROŠELJ Janko OGRAJENŠEK Jožef VRHOVNIK Martin PEČNIK Dušan | ||||||
28.12.2019 Sobota |
Planica HS102 2201900301 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Člani SSK Ilirija |
DEŽMAN Tomaž | HRIBAR Rok | KOKALJ Janez OGRAJENŠEK Luka JESENKO Evgen PEČNIK Mihael SEVER Miha | ||||||
05.01.2019 Sobota |
Kranj HS45 2201804103 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Deklice do 13 let SK Triglav |
HRIBAR Rok | MLINAR Andrej | MLINAR Andrej ZUPAN Anže ADLEŠIČ BARBA Nataša BALAŽIČ DOLENC Maja BEDENIK Davorin | ||||||
26.01.2019 Sobota |
Ljubno HS45 2201804503 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Deklice do 13 let SSK Ljubno BTC |
KALIGARO Rolando | GRM Stanislav | SUŠNIK Tomaž VRŠNAK Franc ZAVRŠNIK Martin PEČNIK Mihael PIRNOVAR Mojmir | ||||||
31.08.2019 Sobota |
Sebenje HS39 1201903303 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Deklice do 13 let NSK Tržič - FMG |
LESNIK Miran | JAKIČ Nejc | VEREŠ Robert ZIMA Viktor JAKIČ Nejc NOVAK Mitja KOKALJ Janez | ||||||
22.09.2019 Nedelja |
Velenje HS45 1201903703 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Deklice do 13 let SSK Velenje |
PEČNIK Mihael | PODBREGAR Franc | STEGNAR Matija KRAMER David POGRAJC Tanja PIKL Mojca TOVORNIK Uroš | ||||||
13.01.2019 Nedelja |
Sebenje HS27 2201805102 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Deklice do 11 let NSK Tržič - FMG |
ZELNIK Aljoša | LEGAT Damjan | BEČAN Janez LEGAT Damjan ZIMA Rok KUSTER David NOVAK Mitja | ||||||
08.09.2019 Nedelja |
Mostec HS23 1201904302 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Deklice do 11 let SSK Ilirija |
VELIKONJA Mitja | ŠINKOVEC Anže | ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž | ||||||
30.01.2019 Sreda |
Kranj HS55 2201803403 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Dekleta do 15 let SK Triglav |
BILBAN Blaž | MLINAR Božo | KOTNIK Dušan SRŠEN Primož ŠARC Matija KEPIC Radovan PAVLI Franc | ||||||
27.01.2019 Nedelja |
Planica HS61 2201803503 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Dekleta do 15 let NSK Tržič - FMG |
LEGAT Damjan | ŠINKOVEC Anže | BEČAN Janez HLADNIK Peter ŠINKOVEC Anže HRIBAR Rok SINČIČ Luciano |
Strani: << < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>