Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kategorija Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
08.09.2020 Torek |
Mostec HS38 1202003004 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 12 let SSK Ilirija |
VELIKONJA Mitja | BEČAN Janez KRAŠNA Dušan KERŽAN Blaž RUS Tomaž ŠESTIR Miroslav | |||||||
13.10.2020 Torek |
Gunclje HS37 1202003604 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 12 let SD Dolomiti |
CAPUDER Franc | KRAŠNA Domen RUS Tomaž SELJAK Peter LOGAR Uroš SOTLAR Gregor | |||||||
21.01.2020 Torek |
Logatec HS27 2201905802 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 11 let SSK Logatec |
KRIVEC Damjan | PEČNIK Dušan | PEČNIK Dušan MIHELČIČ Anže SOTLAR Gregor BARUT Damjan KRAŠNA Domen | ||||||
07.03.2020 Sobota |
Planica HS30 2201906302 |
ODPADLA |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 11 let SSK Ilirija |
ROŠELJ Janko | KERŽAN Blaž BARUT Damjan VELIKONJA Radislava ŠESTIR Miroslav RUS Tomaž | |||||||
08.09.2020 Torek |
Mostec HS23 1202003902 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 11 let SSK Ilirija |
VELIKONJA Mitja | BEČAN Janez KRAŠNA Dušan KERŽAN Blaž RUS Tomaž ŠESTIR Miroslav | |||||||
13.10.2020 Torek |
Gunclje HS25 1202004502 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 11 let SD Dolomiti |
CAPUDER Franc | KRAŠNA Domen RUS Tomaž SELJAK Peter LOGAR Uroš SOTLAR Gregor | |||||||
22.01.2020 Sreda |
Mostec HS38 2201904701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 13 let SSK Ilirija |
MODIC Andrej | KERŽAN Blaž GOSTIŠA Matjaž BEČAN Janez RUS Tomaž BOGATAJ Matjaž | |||||||
07.03.2020 Sobota |
Planica HS61 2201906601 |
ODPADLA |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 13 let SSK Ilirija |
ROŠELJ Janko | KERŽAN Blaž BARUT Damjan VELIKONJA Radislava ŠESTIR Miroslav RUS Tomaž | |||||||
08.09.2020 Torek |
Mostec HS38 1202003001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 13 let SSK Ilirija |
VELIKONJA Mitja | BEČAN Janez KRAŠNA Dušan KERŽAN Blaž RUS Tomaž ŠESTIR Miroslav | |||||||
13.10.2020 Torek |
Gunclje HS37 1202003601 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 13 let SD Dolomiti |
CAPUDER Franc | KRAŠNA Domen RUS Tomaž SELJAK Peter LOGAR Uroš SOTLAR Gregor | |||||||
22.01.2020 Sreda |
Mostec HS38 2201904702 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 12 let SSK Ilirija |
MODIC Andrej | KERŽAN Blaž GOSTIŠA Matjaž BEČAN Janez RUS Tomaž BOGATAJ Matjaž | |||||||
07.03.2020 Sobota |
Planica HS45 2201906602 |
ODPADLA |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 12 let SSK Ilirija |
ROŠELJ Janko | KERŽAN Blaž BARUT Damjan VELIKONJA Radislava ŠESTIR Miroslav RUS Tomaž | |||||||
08.09.2020 Torek |
Mostec HS38 1202003002 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 12 let SSK Ilirija |
VELIKONJA Mitja | BEČAN Janez KRAŠNA Dušan KERŽAN Blaž RUS Tomaž ŠESTIR Miroslav | |||||||
13.10.2020 Torek |
Gunclje HS37 1202003602 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 12 let SD Dolomiti |
CAPUDER Franc | KRAŠNA Domen RUS Tomaž SELJAK Peter LOGAR Uroš SOTLAR Gregor | |||||||
21.01.2020 Torek |
Logatec HS27 2201905801 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 11 let SSK Logatec |
KRIVEC Damjan | PEČNIK Dušan | PEČNIK Dušan MIHELČIČ Anže SOTLAR Gregor BARUT Damjan KRAŠNA Domen |
Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>