Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kodi Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
21.09.2021 Torek |
Kranj HS109 1202102401 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Junior Mladinci do 16 let SSK Ilirija |
ZELNIK Aljoša | SVETINA Robert | SVETINA Robert KLARIČ Jernej KNAUS Luka BOGATAJ Matjaž PEČNIK Mihael | ||||||
07.09.2021 Torek |
Kranj HS109 1202102301 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Junior Mladinci do 16 let NSK Tržič - FMG |
SUZIČ Zlatko | DOLAR Tomaž | DOLAR Tomaž MEGLIČ Marjan VEREŠ Robert HRIBAR Rok PETROVČIČ Peter | ||||||
28.08.2021 Sobota |
Ljubno HS95 1202102201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Junior Mladinci do 16 let SSK Ljubno BTC |
MARKOŠEK Borut | VAČOVNIK Gregor | VAČOVNIK Gregor POVH Ajda BALAŽIČ DOLENC Maja KRAMER David AČKO Branko | ||||||
21.08.2021 Sobota |
Mislinja HS85 1202102102 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA NK Mladinci do 16 let SSK Mislinja |
AČKO Vlado | SRŠEN Primož | SRŠEN Primož KREŽE Boštjan VRŠNAK Franc MIHELČIČ Anže OMLADIČ Žiga | ||||||
21.08.2021 Sobota |
Mislinja HS85 1202102101 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Mladinci do 16 let SSK Mislinja |
AČKO Vlado | SRŠEN Primož | SRŠEN Primož KREŽE Boštjan VRŠNAK Franc MIHELČIČ Anže OMLADIČ Žiga | ||||||
25.06.2021 Petek |
Mislinja HS93 1202102001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA NK Mladinci do 16 let SSK Mislinja |
POGRAJC Zvone | VAČOVNIK Gregor | VAČOVNIK Gregor BRECL Janez PAVLI Franc VANER Rado KREŽE Boštjan | ||||||
25.06.2021 Petek |
Mislinja HS93 1202101902 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Mladinci do 16 let SSK Mislinja |
POGRAJC Zvone | VAČOVNIK Gregor | VAČOVNIK Gregor BRECL Janez PAVLI Franc VANER Rado KREŽE Boštjan | ||||||
10.11.2021 Sreda |
Kranj HS109 1202101801 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno drzavno prvenstvo Mladinci do 18 let SK Triglav |
LEGAT Damjan | PEKLAJ Uroš | SUZIČ Zlatko DEŽMAN Tomaž VODUŠEK Roman TOMAZIN Boris KERN Miloš | ||||||
10.11.2021 Sreda |
Kranj HS109 1202101702 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Mladinke do 18 let SK Triglav |
LEGAT Damjan | PEKLAJ Uroš | SUZIČ Zlatko DEŽMAN Tomaž VODUŠEK Roman TOMAZIN Boris KERN Miloš | ||||||
10.11.2021 Sreda |
Kranj HS109 1202101701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Mladinci do 18 let SK Triglav |
LEGAT Damjan | PEKLAJ Uroš | SUZIČ Zlatko DEŽMAN Tomaž VODUŠEK Roman TOMAZIN Boris KERN Miloš | ||||||
17.10.2021 Nedelja |
Ljubno HS95 1202101601 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno drzavno prvenstvo Mladinci do 20 let SSK Ljubno BTC |
GOSTIŠA Samo | AČKO Vlado | VODUŠEK Roman KERN Miloš ZAVRŠNIK Martin MARKOŠEK Borut PEČNIK Dušan | ||||||
17.10.2021 Nedelja |
Ljubno HS95 1202101502 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Mladinke do 20 let SSK Ljubno BTC |
GOSTIŠA Samo | AČKO Vlado | VODUŠEK Roman KERN Miloš ZAVRŠNIK Martin MARKOŠEK Borut PEČNIK Dušan | ||||||
17.10.2021 Nedelja |
Ljubno HS95 1202101501 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Mladinci do 20 let SSK Ljubno BTC |
GOSTIŠA Samo | AČKO Vlado | VODUŠEK Roman KERN Miloš ZAVRŠNIK Martin MARKOŠEK Borut PEČNIK Dušan | ||||||
05.10.2021 Torek |
Kranj HS109 1202101401 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
MIX Drzavno prvenstvo Člani SK Triglav |
GROS Gabrijel | DOLHAR Aljoša | JESENKO Evgen BENEDIK Brane AHAČIČ Boštjan JOŠT Bojan OGRAJENŠEK Luka | ||||||
05.10.2021 Torek |
Kranj HS109 1202101302 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Članice absolutno SK Triglav |
GROS Gabrijel | DOLHAR Aljoša | JESENKO Evgen BENEDIK Brane AHAČIČ Boštjan JOŠT Bojan OGRAJENŠEK Luka |
Strani: << < 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>