Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Organizatorju Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
28.08.2021 Sobota |
Ljubno HS95 1202100705 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Junior Mladinke do 18 let SSK Ljubno BTC |
MARKOŠEK Borut | VAČOVNIK Gregor | VAČOVNIK Gregor POVH Ajda BALAŽIČ DOLENC Maja KRAMER David AČKO Branko | ||||||
28.08.2021 Sobota |
Ljubno HS95 1202102201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal ARGETA Junior Mladinci do 16 let SSK Ljubno BTC |
MARKOŠEK Borut | VAČOVNIK Gregor | VAČOVNIK Gregor POVH Ajda BALAŽIČ DOLENC Maja KRAMER David AČKO Branko | ||||||
07.09.2021 Torek |
Ljubno HS45 1202103501 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RK-Ml. Kadeti 13 SSK Ljubno BTC |
KLARIČ Jernej | RIZMAL Sebastjan | RIZMAL Sebastjan POVH Ajda VODLAN Maksimiljan KRAMER David OSTROŽNIK Iztok | ||||||
07.09.2021 Torek |
Ljubno HS45 1202103502 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RK-Ml. Kadeti 12 SSK Ljubno BTC |
KLARIČ Jernej | RIZMAL Sebastjan | RIZMAL Sebastjan POVH Ajda VODLAN Maksimiljan KRAMER David OSTROŽNIK Iztok | ||||||
07.09.2021 Torek |
Ljubno HS45 1202103504 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RK-Ml. Kadetinje 12 SSK Ljubno BTC |
KLARIČ Jernej | RIZMAL Sebastjan | RIZMAL Sebastjan POVH Ajda VODLAN Maksimiljan KRAMER David OSTROŽNIK Iztok | ||||||
07.09.2021 Torek |
Ljubno HS45 1202103503 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RK-Ml. Kadetinje 13 SSK Ljubno BTC |
KLARIČ Jernej | RIZMAL Sebastjan | RIZMAL Sebastjan POVH Ajda VODLAN Maksimiljan KRAMER David OSTROŽNIK Iztok | ||||||
07.09.2021 Torek |
Ljubno HS26 1202104501 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RK-Dečki do 11 let SSK Ljubno BTC |
KLARIČ Jernej | RIZMAL Sebastjan | RIZMAL Sebastjan POVH Ajda VODLAN Maksimiljan KRAMER David OSTROŽNIK Iztok | ||||||
07.09.2021 Torek |
Ljubno HS26 1202104502 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal ARGETA Junior RK-Deklice do 11 let SSK Ljubno BTC |
KLARIČ Jernej | RIZMAL Sebastjan | RIZMAL Sebastjan POVH Ajda VODLAN Maksimiljan KRAMER David OSTROŽNIK Iztok | ||||||
17.10.2021 Nedelja |
Ljubno HS95 1202101501 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Mladinci do 20 let SSK Ljubno BTC |
GOSTIŠA Samo | AČKO Vlado | VODUŠEK Roman KERN Miloš ZAVRŠNIK Martin MARKOŠEK Borut PEČNIK Dušan | ||||||
17.10.2021 Nedelja |
Ljubno HS95 1202101502 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Mladinke do 20 let SSK Ljubno BTC |
GOSTIŠA Samo | AČKO Vlado | VODUŠEK Roman KERN Miloš ZAVRŠNIK Martin MARKOŠEK Borut PEČNIK Dušan | ||||||
17.10.2021 Nedelja |
Ljubno HS95 1202101601 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno drzavno prvenstvo Mladinci do 20 let SSK Ljubno BTC |
GOSTIŠA Samo | AČKO Vlado | VODUŠEK Roman KERN Miloš ZAVRŠNIK Martin MARKOŠEK Borut PEČNIK Dušan | ||||||
19.06.2021 Sobota |
Velenje HS75 2202003101 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu Tekma ne šteje |
Drzavno prvenstvo Kadeti 15 SSK Velenje |
MODRIJAN Boštjan | SRŠEN Primož | AČKO Branko KLARIČ Marko BOGATAJ Matjaž TOVORNIK Uroš PIRNOVAR Mojmir | ||||||
19.06.2021 Sobota |
Velenje HS75 2202003102 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu Tekma ne šteje |
Drzavno prvenstvo Kadeti 14 SSK Velenje |
MODRIJAN Boštjan | SRŠEN Primož | AČKO Branko KLARIČ Marko BOGATAJ Matjaž TOVORNIK Uroš PIRNOVAR Mojmir | ||||||
19.06.2021 Sobota |
Velenje HS75 2202003104 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu Tekma ne šteje |
Drzavno prvenstvo Kadetinje 14 SSK Velenje |
MODRIJAN Boštjan | SRŠEN Primož | AČKO Branko KLARIČ Marko BOGATAJ Matjaž TOVORNIK Uroš PIRNOVAR Mojmir | ||||||
19.06.2021 Sobota |
Velenje HS75 2202003103 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu Tekma ne šteje |
Drzavno prvenstvo Kadetinje 15 SSK Velenje |
MODRIJAN Boštjan | SRŠEN Primož | AČKO Branko KLARIČ Marko BOGATAJ Matjaž TOVORNIK Uroš PIRNOVAR Mojmir |
Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>