Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Padajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020
 

Skoči na tekmo

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
15.10.2019
Torek
Bohinj HS30 

1201904101
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 13 let

SSK Bohinj
MLINAR Andrej BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja BODLAJ Boštjan VEREŠ Robert PODBREGAR Franc ISKRA Branko
15.10.2019
Torek
Bohinj HS30 

1201904102
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 12 let

SSK Bohinj
MLINAR Andrej BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja BODLAJ Boštjan VEREŠ Robert PODBREGAR Franc ISKRA Branko
15.10.2019
Torek
Bohinj HS30 

1201904104
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 12 let

SSK Bohinj
MLINAR Andrej BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja BODLAJ Boštjan VEREŠ Robert PODBREGAR Franc ISKRA Branko
15.10.2019
Torek
Bohinj HS30 

1201904103
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 13 let

SSK Bohinj
MLINAR Andrej BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja BODLAJ Boštjan VEREŠ Robert PODBREGAR Franc ISKRA Branko
15.10.2019
Torek
Bohinj HS23 

1201905001
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 11 let

SSK Bohinj
MLINAR Andrej BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja BODLAJ Boštjan VEREŠ Robert PODBREGAR Franc ISKRA Branko
15.10.2019
Torek
Bohinj HS23 

1201905002
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 11 let

SSK Bohinj
MLINAR Andrej BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja BODLAJ Boštjan VEREŠ Robert PODBREGAR Franc ISKRA Branko
13.10.2019
Nedelja
Glenca HS24 

1201904701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Dečki do 11 let

SSD Stol
ZELNIK Aljoša AČKO Vlado KNAUS Luka JEKOVEC Franci SVETINA Robert SRŠEN Primož DOLAR Tomaž
13.10.2019
Nedelja
Glenca HS24 

1201904702
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Deklice do 11 let

SSD Stol
ZELNIK Aljoša AČKO Vlado KNAUS Luka JEKOVEC Franci SVETINA Robert SRŠEN Primož DOLAR Tomaž
13.10.2019
Nedelja
Glenca HS24 

1201904801
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo
Dečki do 11 let

SSD Stol
ZELNIK Aljoša AČKO Vlado KNAUS Luka JEKOVEC Franci SVETINA Robert SRŠEN Primož DOLAR Tomaž
13.10.2019
Nedelja
Mostec HS62 

1201903101
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Dečki do 15 let

SSK Ilirija
ROŠELJ Janko PODBREGAR Franc PODBREGAR Franc KRAŠNA Dušan VELIKONJA Radislava BOGATAJ Matjaž ŠESTIR Miroslav
13.10.2019
Nedelja
Mostec HS62 

1201903105
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Dečki do 14 let

SSK Ilirija
ROŠELJ Janko PODBREGAR Franc PODBREGAR Franc KRAŠNA Dušan VELIKONJA Radislava BOGATAJ Matjaž ŠESTIR Miroslav
13.10.2019
Nedelja
Mostec HS62 

1201903104
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Dečki do 15 let

SSK Ilirija
ROŠELJ Janko PODBREGAR Franc PODBREGAR Franc KRAŠNA Dušan VELIKONJA Radislava BOGATAJ Matjaž ŠESTIR Miroslav
13.10.2019
Nedelja
Mostec HS62 

1201903107
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Dekleta do 14 let

SSK Ilirija
ROŠELJ Janko PODBREGAR Franc PODBREGAR Franc KRAŠNA Dušan VELIKONJA Radislava BOGATAJ Matjaž ŠESTIR Miroslav
13.10.2019
Nedelja
Mostec HS62 

1201903106
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Dekleta do 15 let

SSK Ilirija
ROŠELJ Janko PODBREGAR Franc PODBREGAR Franc KRAŠNA Dušan VELIKONJA Radislava BOGATAJ Matjaž ŠESTIR Miroslav
13.10.2019
Nedelja
Mostec HS62 

1201903102
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Dečki do 14 let

SSK Ilirija
ROŠELJ Janko PODBREGAR Franc PODBREGAR Franc KRAŠNA Dušan VELIKONJA Radislava BOGATAJ Matjaž ŠESTIR Miroslav

Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh