Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kategorija Smer: Padajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
20.02.2016 Sobota |
Ljubno HS95 2201501803 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SSK Ljubno BTC |
OMLADIČ Žiga | CAPUDER Franc | CAPUDER Franc PIKL Mojca GRM Stanislav SAMEC Robert KLINC Anton | ||||||
31.08.2016 Sreda |
Kranj HS109 1201600503 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SK Triglav |
STEGNAR Matija | DAMJAN Anže | DAMJAN Anže DEŽMAN Tomaž KOKALJ Janez MLINAR Božo PODBREGAR Franc | ||||||
26.06.2016 Nedelja |
Mislinja HS93 1201600303 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SSK Mislinja |
AČKO Vlado | SAMEC Robert | SAMEC Robert VODUŠEK Roman ŠTUPAR Dušan OMLADIČ Žiga JESIH Zdravko | ||||||
25.06.2016 Sobota |
Kranj HS109 1201600103 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SK Triglav |
TRIPLAT Primož | SEVER Miha | SEVER Miha PEVC Mitja LEGAT Damjan PENIČ Dušan URŠIČ Silvo | ||||||
20.08.2016 Sobota |
Mislinja HS93 1201600403 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SSK Mislinja |
OGRAJENŠEK Jožef | PIKL Mojca | PIKL Mojca CAPUDER Franc ROTAR Janez VANER Rado KOTNIK Klemen | ||||||
20.09.2016 Torek |
Kranj HS109 1201600703 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SSK Ilirija |
ZELNIK Aljoša | KRAPEŽ Jožko | KRAPEŽ Jožko HRIBAR Rok ŠINKOVEC Jože ŠESTIR Miroslav PEČNIK Mihael | ||||||
07.10.2016 Petek |
Kranj HS109 1201601201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Mladinci do 18 let SK Triglav |
JUSTIN Toni | KLARIČ Marko | GOSTIŠA Samo TOMAZIN Boris BENEDIK Brane BERČIČ Jože JOŠT Bojan | ||||||
07.10.2016 Petek |
Kranj HS109 1201601301 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno dravno prvenstvo Mladinci do 18 let SK Triglav |
JUSTIN Toni | GRM Stanislav | GOSTIŠA Samo BERČIČ Jože TOMAZIN Boris BENEDIK Brane JOŠT Bojan | ||||||
16.10.2016 Nedelja |
Kranj HS109 1201601803 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let NSK Tržič - FMG |
ŠIMIC Brane | DOLAR Tomaž | DOLAR Tomaž MAJCEN Zoran MEGLIČ Marjan KERN Zdenko HRIBAR Rok | ||||||
30.12.2016 Petek |
Ljubno HS95 2201600403 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SSK Ljubno BTC |
KALIGARO Rolando | KLARIČ Marko | KLARIČ Marko BIZJAK Aleš BANTAN Borut SAMEC Robert ZAVRŠNIK Martin | ||||||
03.01.2016 Nedelja |
Planica HS102 2201502101 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 16 let ND Rateče Planica |
MEGLIČ Robert | DOLAR Tomaž | DOLAR Tomaž DAMJAN Anže KEPIC Radovan PAVLOVČIČ Petra RAZINGAR Cena | ||||||
10.01.2016 Nedelja |
Žiri HS66 2201502202 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 16 let SSK Norica Žiri |
KOMOVEC Sašo | DOLHAR Aljoša | BERČIČ Jože KOKALJ Janez OGRAJENŠEK Jožef SUZIČ Zlatko KERN Miloš | ||||||
09.03.2016 Sreda |
Planica HS102 2201502302 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Drzavno prvenstvo Mladinci do 16 let SSK Ljubno BTC |
KLARIČ Marko | OMLADIČ Žiga | GOSTIŠA Samo BILBAN Blaž DEŽMAN Tomaž KALIGARO Rolando PEČNIK Mihael | ||||||
09.03.2016 Sreda |
Planica HS102 2201502401 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno drzavno prvenstvo Mladinci do 16 let SSK Ljubno BTC |
KLARIČ Marko | OMLADIČ Žiga | GOSTIŠA Samo BILBAN Blaž DEŽMAN Tomaž KALIGARO Rolando PEČNIK Mihael | ||||||
20.02.2016 Sobota |
Ljubno HS95 2201502501 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 16 let SSK Ljubno BTC |
OMLADIČ Žiga | CAPUDER Franc | CAPUDER Franc PIKL Mojca GRM Stanislav SAMEC Robert KLINC Anton |
Strani: << < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>