Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Kodi Smer: Naraščajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
01.09.2018 Sobota |
Mislinja HS93 1201800903 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta NK Mladinci do 18 let SSK Mislinja |
KALIGARO Rolando | KLARIČ Marko | KLARIČ Marko AČKO Vlado VODUŠEK Roman ŠILIH Igor HROVAT Gorazd | ||||||
01.09.2018 Sobota |
Mislinja HS93 1201800904 |
ODPADLA |
Pokal Cockta NK Članice SSK Mislinja |
KALIGARO Rolando | KLARIČ Marko | KLARIČ Marko AČKO Vlado JOŠT Bojan ŠILIH Igor HROVAT Gorazd | ||||||
15.09.2018 Sobota |
Kranj HS109 NK 1201801001 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Člani SK Triglav |
MEGLIČ Robert | KERN Zdenko | KERN Miloš JESENKO Evgen SVETINA Robert BENEDIK Brane PEČNIK Dušan | ||||||
15.09.2018 Sobota |
Kranj HS109 NK 1201801002 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Članice SK Triglav |
MEGLIČ Robert | KERN Zdenko | KERN Miloš JESENKO Evgen SVETINA Robert BENEDIK Brane PEČNIK Dušan | ||||||
14.10.2018 Nedelja |
Planica HS102 1201801101 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo NK Mladinci do 18 let SD Dolomiti |
ZIMA Viktor | ZUPANČIČ Zoran | GOSTIŠA Samo ZAVRŠNIK Martin PAVLOVČIČ Petra TEPEŠ Anja BILBAN Blaž | ||||||
02.10.2018 Torek |
Kranj HS109 1201801201 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Člani SK Triglav |
MLAKAR Marko | VODUŠEK Roman | SUŠNIK Tomaž KOKALJ Božena ZELNIK Aljoša ZIMA Viktor PODBREGAR Franc | ||||||
02.10.2018 Torek |
Kranj HS109 1201801202 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 20 let SK Triglav |
MLAKAR Marko | VODUŠEK Roman | SUŠNIK Tomaž ZIMA Viktor KOKALJ Božena PODBREGAR Franc ZELNIK Aljoša | ||||||
02.10.2018 Torek |
Kranj HS109 1201801203 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SK Triglav |
MLAKAR Marko | VODUŠEK Roman | SUŠNIK Tomaž KOKALJ Božena ZELNIK Aljoša ZIMA Viktor PODBREGAR Franc | ||||||
02.10.2018 Torek |
Kranj HS109 1201801204 |
ODPADLA |
Pokal Cockta Članice absolutno SK Triglav |
MLAKAR Marko | VODUŠEK Roman | OBLAK Robert ZIMA Viktor KOKALJ Božena PODBREGAR Franc ZELNIK Aljoša | ||||||
12.10.2018 Petek |
Kranj HS109 1201801301 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Člani SSD Stol |
TRIPLAT Primož | ŠIMIC Brane | BERČIČ Jože JESENKO Evgen OGRAJENŠEK Luka SVETINA Robert KOKALJ Janez | ||||||
12.10.2018 Petek |
Kranj HS109 1201801302 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Članice absolutno SSD Stol |
TRIPLAT Primož | ŠIMIC Brane | BERČIČ Jože JESENKO Evgen OGRAJENŠEK Luka SVETINA Robert KOKALJ Janez | ||||||
12.10.2018 Petek |
Kranj HS109 1201801401 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno MIX dravno prvenstvo Člani SSD Stol |
TRIPLAT Primož | ŠIMIC Brane | BERČIČ Jože JESENKO Evgen OGRAJENŠEK Luka SVETINA Robert KOKALJ Janez | ||||||
13.10.2018 Sobota |
Ljubno HS95 1201801501 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Mladinci do 20 let SSK Ljubno BTC |
STEGNAR Matija | KRAJNČAN Slavko | SUZIČ Zlatko AHAČIČ Boštjan PIKL Mojca JOŠT Bojan VODUŠEK Roman | ||||||
13.10.2018 Sobota |
Ljubno HS95 1201801601 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno dravno prvenstvo Mladinci do 20 let SSK Ljubno BTC |
STEGNAR Matija | KRAJNČAN Slavko | KALIGARO Rolando JOŠT Bojan PIKL Mojca AHAČIČ Boštjan VODUŠEK Roman | ||||||
20.10.2018 Sobota |
Kranj HS109 1201801701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Mladinci do 18 let SK Zagorje |
DOLHAR Aljoša | TEPEŠ Anja | BENEDIK Brane TOMAZIN Boris POGRAJC Tanja KERN Zdenko PEČNIK Dušan |
Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>